See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem cyfrowego aparatu RTG kostno-płucnego do pracowni RTG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cyfrowego aparatu RTG kostno-płucnego do pracowni RTG. Oferowany przez Wykonawcę sprzęt medyczny musi posiadać aktualne zezwolenia do stosowania w Polsce – zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1620 z późn. zm.) oraz posiadać stosowne deklaracje zgodności (certyfikaty CE). Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Dostawę i instalację fabrycznie nowego aparatu wraz z dodatkowym wyposażeniem i akcesoriami w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego – wg zestawienia minimalnych granicznych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w załączniku nr 1a do SWZ. Instalacja aparatu przez autoryzowany serwis producenta. 2) Montaż, uruchomienie oraz wykonanie testów, 3) Przeprowadzenie szkoleń personelu Zamawiającego, 4) Udzielenie pełnej gwarancji na dostarczone urządzania. 5) Świadczenie usług w zakresie napraw i konserwacji urządzeń Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki nr 1a oraz 4 do SWZ. Zamówienie realizowane w ramach umowy nr DOI/FM/SMPL/57/MDSOR/2023/494/294 na udzielenie dotacji celowej na finansowanie inwestycji pn. „Modernizacja, doposażenie SOR oraz doposażenie Pracowni TK i RTG” - zakup finansowany z dotacji celowej ze środków Funduszu Medycznego w ramach programu: „Program inwestycyjny modernizacji podmiotów leczniczych"
Vorherige Bekanntmachung: 555175-2025
Interne Kennung: 9/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cyfrowego aparatu RTG kostno-płucnego do pracowni RTG. Oferowany przez Wykonawcę sprzęt medyczny musi posiadać aktualne zezwolenia do stosowania w Polsce – zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1620 z późn. zm.) oraz posiadać stosowne deklaracje zgodności (certyfikaty CE). Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Dostawę i instalację fabrycznie nowego aparatu wraz z dodatkowym wyposażeniem i akcesoriami w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego – wg zestawienia minimalnych granicznych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w załączniku nr 1a do SWZ. Instalacja aparatu przez autoryzowany serwis producenta. 2) Montaż, uruchomienie oraz wykonanie testów, 3) Przeprowadzenie szkoleń personelu Zamawiającego, 4) Udzielenie pełnej gwarancji na dostarczone urządzania. 5) Świadczenie usług w zakresie napraw i konserwacji urządzeń Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki nr 1a oraz 4 do SWZ.