2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenia zdrowotne dla pracowników: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląskiego Instytutu Technologicznego
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest usługa ubezpieczenia zdrowotnego pracowników Łukasiewicz - GIT i członków ich rodzin obejmującego: świadczeń z tytułu medycyny pracy w myśl art. 229 § 1 i 2 Kodeksu pracy oraz art. 6 ust.1 pkt 2 a) i b) ustawy o służbie medycyny pracy oraz za ubezpieczenie świadczeń z tytułu profilaktycznej opieki zdrowotnej w myśl art. 6 ust.1 ustawy o służbie medycyny pracy (badanie wstępne, okresowe, kontrolne) dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego, zapewniająca dostęp do świadczeń zdrowotnych – usług medycznych, objętych odpowiedzialnością Wykonawcy, oraz badań lekarskich, medycznych lub diagnostycznych, zabiegów ambulatoryjnych, rehabilitacyjnych, mających na celu utrzymanie, przywrócenie lub poprawę zdrowia Ubezpieczonego Pracownika Zamawiającego w ramach pakietów: pojedynczego pracowniczego, rodzinnego, partnerskiego, seniora, szpitalnego, stomatologicznego.
Interne Kennung: DZ/0270/ZP-19/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: pełny opis procedury znajduje się w dokumentach postępowania (SWZ + załączniki), umieszczonych na stronie prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/pn/git
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512210 Freiwillige Krankenversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia zdrowotnego pracowników Łukasiewicz - GIT i członków ich rodzin obejmującego: 1) świadczeń z tytułu medycyny pracy w myśl art. 229 § 1 i 2 Kodeksu pracy oraz art. 6 ust.1 pkt 2 a) i b) ustawy o służbie medycyny pracy oraz za ubezpieczenie świadczeń z tytułu profilaktycznej opieki zdrowotnej w myśl art. 6 ust.1 ustawy o służbie medycyny pracy (badanie wstępne, okresowe, kontrolne) 2) dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego, zapewniająca dostęp do świadczeń zdrowotnych – usług medycznych, objętych odpowiedzialnością Wykonawcy oraz badań lekarskich, medycznych lub diagnostycznych, zabiegów ambulatoryjnych, rehabilitacyjnych, mających na celu utrzymanie, przywrócenie lub poprawę zdrowia Ubezpieczonego Pracownika Zamawiającego w ramach pakietów: pojedynczego pracowniczego, rodzinnego, partnerskiego, seniora, szpitalnego, stomatologicznego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, polegającego na wydłużeniu terminu realizacji usługi ubezpieczenia medycznego o dodatkowe 24 miesiące na niezmienionych warunkach. Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. (prawo opcji) jeśli w ciągu pierwszych 24 miesięcy okresu ubezpieczenia, szkodowość pakietu pojedynczego pracowniczego rozumiana jako relacja wpłaconej przez Zamawiającego składki ubezpieczeniowej do kosztów realizacji świadczeń ubezpieczeniowych nie przekroczy 100%. Na wniosek Zamawiającego wykonawca zobowiązany jest przekazać raport o szkodowości. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje wykonawcę nie później niż miesiąc przed upływem terminu realizacji usługi. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte prawem opcji będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym z wyjątkiem sytuacji, które zamawiający przewidział w zapisach projektowanych postanowień umownych – stanowiących załącznik nr 3 do SWZ (dalej umowa) - klauzule waloryzacyjne. Wykonawca gwarantuje, że cena usługi za wykonanie przedmiotu zamówienia w trakcie trwania umowy ubezpieczenia nie ulegnie zmianie, z wyjątkiem sytuacji, które zamawiający przewidział w zapisach umowy.