587888-2026 - Ergebnis
Kroatien – Varia – Lijekovi i sanitetski materijal: Grupa 1: Lijekovi Grupa 2: Sanitetski materijal Grupa 3: Zavojni materijal i zaštitna oprema
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lijekovi i sanitetski materijal: Grupa 1: Lijekovi Grupa 2: Sanitetski materijal Grupa 3: Zavojni materijal i zaštitna oprema
Beschreibung: Nabava lijekova i sanitetskog materijala
Interne Kennung: 65/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lijekovi_Grupa 1.1.
Beschreibung: Lijekovi_Grupa 1.1.
Interne Kennung: 65/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Lijekovi_Grupa 1.2.
Beschreibung: Lijekovi_Grupa 1.2.
Interne Kennung: 65/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.3.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.3.
Interne Kennung: 65/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.4.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.4.
Interne Kennung: 65/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.5.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.5.
Interne Kennung: 65/2026-5
Los: LOT-0006
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.6.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.6.
Interne Kennung: 65/2026-6
Los: LOT-0007
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.7.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.7.
Interne Kennung: 65/2026-7
Los: LOT-0008
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.8.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.8.
Interne Kennung: 65/2026-8
Los: LOT-0009
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.9.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.9.
Interne Kennung: 65/2026-9
Los: LOT-0010
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.10.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.10.
Interne Kennung: 65/2026-10
Los: LOT-0011
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.11.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.11.
Interne Kennung: 65/2026-11
Los: LOT-0012
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.12.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.12.
Interne Kennung: 65/2026-12
Los: LOT-0013
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.13.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.13.
Interne Kennung: 65/2026-13
Los: LOT-0014
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.14.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.14.
Interne Kennung: 65/2026-14
Los: LOT-0015
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.15.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.15.
Interne Kennung: 65/2026-15
Los: LOT-0016
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.16.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.16.
Interne Kennung: 65/2026-16
Los: LOT-0017
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.17.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.17.
Interne Kennung: 65/2026-17
Los: LOT-0018
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.18.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.18.
Interne Kennung: 65/2026-18
Los: LOT-0019
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.19.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.19.
Interne Kennung: 65/2026-19
Los: LOT-0020
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.20.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.20.
Interne Kennung: 65/2026-20
Los: LOT-0026
Titel: Sanitetski materijal_ Grupa 2.1.
Beschreibung: Sanitetski materijal _ Grupa 2.1.
Interne Kennung: 65/2026-26
Los: LOT-0027
Titel: Sanitetski materijal_ Grupa 2.2.
Beschreibung: Sanitetski materijal_ Grupa 2.2.
Interne Kennung: 65/2026-27
Los: LOT-0028
Titel: Zavojni materijal i zaštitna oprema_ Grupa 3
Beschreibung: Zavojni materijal i zaštitna oprema_ Grupa 3
Interne Kennung: 65/2026-28
Los: LOT-0021
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.21.
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.21
Interne Kennung: 65/2026-21
Los: LOT-0022
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.22
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.22
Interne Kennung: 65/2026-22
Los: LOT-0023
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.23
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.23
Interne Kennung: 65/2026-23
Los: LOT-0024
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.24
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.24
Interne Kennung: 65/2026-24
Los: LOT-0025
Titel: Lijekovi _ Grupa 1.25
Beschreibung: Lijekovi _ Grupa 1.25
Interne Kennung: 65/2026-25