See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja przystanku Krotoszyn na linii kolejowej nr 281 w ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021 – 2025”
Beschreibung: Modernizacja przystanku Krotoszyn na linii kolejowej nr 281 w ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021 – 2025”
Vorherige Bekanntmachung: 339443-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0772/IZ20EZ/06467/01534/24/P