See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych dla zadań inwestycyjnych planowanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej pn. „Przebudowa i nadbudowa Pawilonu nr I wraz z rozszerzeniem bazy diagnostycznej o pracownię PET/CT” w ramach programu inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa infrastruktury Beskidzkiego Centrum Onkologii- Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II"
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi część programu inwestycyjnego pn. „Rozbudowa infrastruktury Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej obejmująca: Pawilon I oraz rozszerzenie bazy diagnostycznej o nową pracownię PET-CT”, realizowanego na podstawie umowy nr DOI/FM/SIS/ONKO/2026/2326/133 zawartej z Ministrem Zdrowia i współfinansowanego ze środków Funduszu Medycznego – Subfunduszu Infrastruktury Strategicznej. W ramach inwestycji będącej przedmiotem niniejszego postępowania realizowane będą poniższe zadania: Zadanie A- Przebudowa i nadbudowa Pawilonu I BCO Zadanie B- Rozbudowa o Pracownię PET/CT oraz częściowa przebudowa Pawilonu II
Interne Kennung: DZP.271.54.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0003