See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź i Oddziału Skarżysko-Kamienna w podziale na 74 części
Beschreibung: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź i Oddziału Skarżysko-Kamienna w podziale na 74 części: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/DYS/OLD/GZ/02062/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 56,632 km
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 95,475 km
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 83,816 km
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 84,077 km
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 79,374 km
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Żyrardów dla linii SN o łącznej długości około 113,92 km
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Żyrardów dla linii SN o łącznej długości około 90,749 km
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 102,745 km
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 86,236 km
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 52,874 km
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 108,404 km
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 92,978 km
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 62,546 km
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łowicz dla linii SN o łącznej długości około 95,602 km
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łowicz dla linii SN o łącznej długości około 105,322 km
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 133,81 km
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 82,863 km
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 128,62 km
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 86,72 km
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 106,468 km
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 63,975 km
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 119,018 km
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 74,098 km
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 63,382 km
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 62,587 km
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 60,809 km
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 58,911 km
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 113,504 km
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 71,097 km
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łódź dla linii SN o łącznej długości około 6,428 km
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 103,580 km
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 80,383 km
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 80,602 km
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 126,770 km
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 152,423 km
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 103,406 km
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 89,930 km
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 19,3 km
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 14,5 km
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 40. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 36,6 km
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Część 41. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 9,900 km
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część 42. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 18,1 km
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Część 43. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 46,5 km
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Część 44. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 125,37 km
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część 45. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 112,6 km
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Część 46. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 107,39 km
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część 47. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 204,985 km
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Część 48. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 107,78 km
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Część 49. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 132,584 km
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część 50. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 106,770 km
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Część 51. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 37,93 km
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Część 52. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 188,776 km
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Część 53. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 125,81 km
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Część 54. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 142,958 km
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Część 55. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 101,809 km
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Część 56. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 66,62 km
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Część 57. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 70,3 km
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Część 58. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 74,935 km
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Część 59. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 82,484 km
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Część 60. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 53,684 km
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Część 61. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 92,358 km
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Część 62. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 91,3 km
Interne Kennung: Część nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Część 63. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 66,8 km
Interne Kennung: Część nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Część 64. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 62,68 km
Interne Kennung: Część nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Część 65. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 91,11 km
Interne Kennung: Część nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Część 66. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Ostrowiec dla linii SN o łącznej długości około 61,89 km
Interne Kennung: Część nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Część 67. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Ostrowiec dla linii SN o łącznej długości około 103,12 km
Interne Kennung: Część nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Część 68. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 94,836 km
Interne Kennung: Część nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Część 69. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 95,483 km
Interne Kennung: Część nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Część 70. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 110,6 km
Interne Kennung: Część nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Część 71. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 92,4 km
Interne Kennung: Część nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Część 72. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 107,659 km
Interne Kennung: Część nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Część 73. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Grójec dla linii SN o łącznej długości około 146,101 km
Interne Kennung: Część nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Część 74. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Grójec dla linii SN o łącznej długości około 89,532 km
Interne Kennung: Część nr 74