See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociaal beheer en ambulante huismeesters t.b.v. opvanglocaties
Beschreibung: Het gaat om een aanbesteding van de gemeente Den Haag voor sociaal beheer en ambulante huismeesters. De aanbesteding heeft 4 percelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens, 98341140 Hausmeisterdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - ambulante huismeesters
Beschreibung: Perceel 3 is voor de dienstverlening van ambulante huismeesters die flexibel ingezet kunnen worden op opvanglocaties van de gemeente Den Haag, t.b.v. verschillende doelgroepen (bijvoorbeeld ontheemden, daklozen, gezinnen).
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Sociaal beheer basis
Beschreibung: Perceel 2 is voor sociaal beheer basis
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Sociaal beheer plus
Beschreibung: Perceel 3 is voor sociaal beheer plus
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Sociaal beheer intensief
Beschreibung: Perceel 4 is voor sociaal beheer intensief