587980-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Schließfächer – Lockers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lockers
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, monteren, plaatsen en onderhouden van elektronische lockers, evenals het verlenen van service, voor de locaties van Opdrachtgever. De lockers zullen gebruikt gaan worden door leerlingen en (gast)studenten. Voor het openen van de lockers wordt gebruikt gemaakt van de Curio pas. De volgende werkzaamheden zijn onderdeel van de opdracht: • Gebruiksklaar opleveren lockers; • Software t.b.v. lockers; • Plaatsen lockers en optioneel afvoeren oude lockers; • Instructie medewerkers voor beheer lockers; • Inlezen nieuwe lockers in managementsoftware; • Beheer en up-to-date houden managementsoftware; • Eventuele reparatie/onderhoud lockers. meer informatie vind u in de Leidraad. Opdrachtgever heeft geprobeerd om de huidige en toekomstige behoeften zo zorgvuldig mogelijk in kaart te brengen. De verwachting is dat de komende jaren meer lockers vervangen zullen worden om aan de veranderende eisen en wensen te voldoen. Een gedetailleerd overzicht hiervan is opgenomen in Bijlage 6. Genoemde aantallen zijn een schatting en dienen om Inschrijvers op gelijke basis te laten calculeren. Aan de genoemde omschrijving en aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. De definitieve aantallen worden bij de definitieve bestelling bekend gemaakt. Opdrachtgever is verplicht om een maximale waarde van de raamovereenkomst vast te stellen. De waarde van de raamovereenkomst is door Opdrachtgever, gelet op de totale looptijd van de raamovereenkomst en rekening houdend met toekomstige indexeringen, vastgesteld op een totaal van maximaal € 3.000.000,- inclusief btw. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de overeenkomst (voortijdig) beëindigd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44421720 Schließfächer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1