587980-2026 - Ergebnis
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – INSTALACJA SYSTEMÓW ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII NA TERENIE GMINY WIERZBINEK (w systemie „zaprojektuj i wybuduj”)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelINSTALACJA SYSTEMÓW ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII NA TERENIE GMINY WIERZBINEK (w systemie „zaprojektuj i wybuduj”)
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest: „INSTALACJA SYSTEMÓW ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII NA TERENIE GMINY WIERZBINEK” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Realizacja inwestycji ma na celu produkcję energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii takich jak mikroinstalacje fotowoltaiczne, ich magazynowanie w dedykowanych urządzeniach, tj. magazynach energii. Instalacje te będą produkować energię elektryczną, która zostanie spożytkowana na potrzeby obiektów prywatnych skutkując obniżeniem kosztów związanych z opłatami za zakup energii elektrycznej, oraz uzyskaniem efektu ekologicznego w postaci redukcji emisji do atmosfery dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych gazów. Ponadto do zakresu przedmiotowej inwestycji należy wykonanie instalacji pomp ciepła pracujących w układzie biwalentnym służących do zaspokojenia części zapotrzebowania na ciepło na cele ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej z odnawialnych źródeł energii w postaci pomp ciepła pracujących w układzie montowalnym, przy czym w okresach szczytowych pracę układu wspomagać będzie grzałka elektryczna. Montaż pomp ciepła ma na celu zwiększenie udziału odnawialnych źródeł energii w ogólnym bilansie energetycznym poszczególnych budynków, a w konsekwencji obniżenie kosztów eksploatacyjnych obiektów. Planowane przedsięwzięcie skutkować będzie uzyskaniem efektu ekologicznego w postacie redukcji emisji do atmosfery CO2 oraz innych szkodliwych gazów, co przyczyni się do ograniczenia ich emisji. Obiekty, w których planowana jest realizacja przedsięwzięcia zlokalizowane są na terenie Gminy Wierzbinek, a wskazane w Załączniku nr 10 – tj. PFU do niniejszej SWZ. Program funkcjonalno – użytkowy stanowi podstawę do sporządzenia oferty cenowej na kompleksową realizację zadania obejmującego wszelkie prace budowlano – montażowe, przeprowadzenia szkolenia właścicieli obiektów, w których zostały zamontowane instalacje w zakresie bezpiecznej obsługi instalacji fotowoltaicznych, instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii oraz instalacji grzewczych opartych o pompy ciepła. Oferta dostarczona przez Oferentów powinna być zgodna z niniejszym programem funkcjonalno – użytkowym. Oferta powinna obejmować pełny zakres dostaw i usług niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia, wraz z przeprowadzeniem formalności związanych ze zgłoszeniem przyłączenia instalacji do sieci, aż do przekazania jej Zamawiającemu. Co więcej, od Wykonawcy wymaga się także wykonanie wszelkich prac dodatkowych i elementów instalacji, które nie zostały wyszczególnione, aczkolwiek są ważne bądź niezbędne dla poprawnego funkcjonowania i stabilności działania oraz wymaganych prac konserwacyjnych jak również dla uzyskania gwarancji sprawnego i bezawaryjnego działania mikroinstalacji fotowoltaicznych, mikroinstalacji fotowoltaicznych z magazynem energii oraz grzewczych opartych o pompy ciepła. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część 1 – Instalacje fotowoltaiczne: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie instalacji OZE w miejscach i na obiektach wskazanych w Programie Funkcjonalno – Użytkowym: 133 mikroinstalacji fotowoltaicznych Wśród powyższych instalacji 64 będzie w zestawie z magazynem energii. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w Programie Funkcjonalno-Użytkowym– załącznik nr 10 do SWZ Część 2 – Pompy ciepła: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie instalacji OZE w miejscach i na obiektach wskazanych w Programie Funkcjonalno – Użytkowym: 58 instalacji pomp ciepła Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w Programie Funkcjonalno-Użytkowym– załącznik nr 10 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 31422000 Batteriesätze, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 42511110 Wärmepumpen, 42122460 Luftpumpen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelInstalacje fotowoltaiczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie instalacji OZE w miejscach i na obiektach wskazanych w Programie Funkcjonalno – Użytkowym: 133 mikroinstalacji fotowoltaicznych Wśród powyższych instalacji 64 będzie w zestawie z magazynem energii. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w Programie Funkcjonalno-Użytkowym– załącznik nr 10 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 31422000 Batteriesätze
Optionen
Beschreibung der Optionen0
LosLOT-0002
TitelPompy ciepła
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie instalacji OZE w miejscach i na obiektach wskazanych w Programie Funkcjonalno – Użytkowym: 58 instalacji pomp ciepła Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w Programie Funkcjonalno-Użytkowym– załącznik nr 10 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122460 Luftpumpen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45330000 Installateurarbeiten