2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów eksploatacyjnych do Robota DaVinci IS4000
Beschreibung: Dostawy materiałów eksploatacyjnych do Robota DaVinci IS4000 zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 89/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z koniecznością zabezpieczenia ciągłości leczenia pacjentów i nowych potrzeb, istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia na materiały do robota chirurgicznego na skutek skrócenia ustawowych terminów w ustawie Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Dostawy materiałów eksploatacyjnych do Robota DaVinci IS4000 na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niewykorzystanie przez Kupującego przedmiotu umowy w zakresie do 50% łącznej wartości nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Ilości poszczególnych rodzajów towaru w opisie przedmiotu zamówienia mają charakter szacunkowy i orientacyjny. Kupujący zastrzega sobie możliwość zmiany przyjętych w umowie ilości, stosownie do swoich potrzeb. W przypadku niewyczerpania w okresie umowy wartości umowy Kupujący uprawniony będzie, na podstawie oświadczenia, złożonego Sprzedającemu przed upływem terminu obowiązywania umowy do przedłużenia terminu wykonywania dostaw do czasu pełnego wykonania umowy, lecz nie dłużej niż o 90 dni.