See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERING, IMPLEMENTATIE EN ONDERHOUD VAN EEN PPM-TOOL (PROJECT & PORTFOLIO MANAGEMENT) VOOR REKENING VAN HET RIJKSINSTITUUT VOOR ZIEKTE- EN INVALIDITEITSVERZEKERING (RIZIV)
Beschreibung: Deze opdracht omvat de levering, implementatie en onderhoud van een PPM-tool (Project & Portfolio Management) voor rekening van het Rijksinstituut voor ziekte- en invaliditeitsverzekering (RIZIV)
Interne Kennung: RIZIV-INAMI-AOD-2025-06-PPM Tool
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RIZIV-INAMI-AOD-2025-06-PPM Tool - 1
Interne Kennung: 1