2. Verfahren
Verfahren
Titel: FLNCOMBAT - Léčba ran s použitím fagoterapie, trombocytárního lyzátu a nanovláken
Beschreibung: Předmětem VZ je služba spočívající v řešení projektu obranného aplikovaného výzkumu, jehož výsledkem bude: - Metodika léčby ran s použitím nanovláknového krytí s obsahem trombocytárního lyzátu a bakteriofágů; - Metodika použití bakteriofágů lokálně i intravenózně.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 30326/2026-1350