588001-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Dynamický nákupní systém na zajištění výkonu inženýrsko-investorských služeb při přípravě a realizaci staveb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na zajištění výkonu inženýrsko-investorských služeb při přípravě a realizaci staveb
BeschreibungStručný popis předmětu: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění výkonu inženýrsko-investorských služeb při přípravě a realizaci staveb pro Karlovarský kraj a jeho příspěvkové organizace: Kategorie 1: Technický dozor stavebníka pro pozemní stavby Kategorie 2: Technický dozor stavebníka pro dopravní stavby Kategorie 3: Technický dozor stavebníka pro techniku prostředí staveb – vytápění a vzduchotechnika Kategorie 4: Technický dozor stavebníka pro techniku prostředí staveb – zdravotní technika Kategorie 5: Technický dozor stavebníka pro techniku prostředí staveb – elektrotechnická zařízení Kategorie 6: Koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci Kategorie 7: Projektový manažer BIM Kategorie 8: Správce pro velké pozemní stavby Kategorie 9: Správce pro velké dopravní stavby Kategorie 10: Technický dozor stavebníka pro mosty a inženýrské konstrukce Kategorie 11: Technický dozor stavebníka pro geotechniku
Vorherige Bekanntmachung747655-2023
Interne KennungP23V00001068
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVeřejné zakázky jsou zadávány v dynamickém nákupním systému (dále jen „DNS“) dle § 141 a násl. ZZVZ. Veřejné zakázky budou v DNS zadávány na základě jednotlivých výzev k podání nabídek. Jednotlivé výzvy budou zasílány pouze dodavatelům, kteří jsou zařazeni v kategorii odpovídající zahajované veřejné zakázce. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených intervalech odvislých od aktuálních potřeb zadavatele. Rovněž objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS se mohou lišit. Veřejné zakázky zadávané v DNS budou veřejnými zakázkami na služby podle § 14 odst. 2 ZZVZ. Zadávací řízení: užší řízení Limity veřejné zakázky: nadlimitní DNS je zaveden na dobu neurčitou. Více informací v rámci zadávací dokumentace DNS.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71315400 Gebäudeinspektion, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71631000 Technische Kontrolle, 71521000 Baustellenüberwachung, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle, 71315400 Gebäudeinspektion, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71521000 Baustellenüberwachung, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros