See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH, PRODUKTÓW LECZNICZYCH, ŚRODKÓW KONTRASTOWYCH, ŚRODKÓW ŻYWIENIOWYCH SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA DLA SPSZOZ „ZDROJE” W PAKIETACH"
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zawarcie umowy na dostawę środków dezynfekcyjnych, produktów leczniczych, środków kontrastowych, środków żywieniowych specjalnego przeznaczenia dla SPSZOZ „Zdroje”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 41 części zwanych pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta powinna obejmować całość przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.
Interne Kennung: 24/JD/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 - Środki do mycia i dezynfekcji skóry rąk
Beschreibung: Pakiet Nr 1 - Środki do mycia i dezynfekcji skóry rąk
Interne Kennung: Pakiet Nr 1 - Środki do mycia i dezynfekcji skóry rąk
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 - Środek do dekontaminacji i skóry przed zabiegami dla noworodków i niemowląt
Beschreibung: Pakiet Nr 2 - Środek do dekontaminacji i skóry przed zabiegami dla noworodków i niemowląt
Interne Kennung: Pakiet Nr 2 - Środek do dekontaminacji i skóry przed zabiegami dla noworodków i niemowląt
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 - Środki do dezynfekcji ran i błon śluzowych, do cewnikowania pęcherza moczowego
Beschreibung: Pakiet Nr 3 - Środki do dezynfekcji ran i błon śluzowych, do cewnikowania pęcherza moczowego
Interne Kennung: Pakiet Nr 3 - Środki do dezynfekcji ran i błon śluzowych, do cewnikowania pęcherza moczowego
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4 - Środki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Beschreibung: Pakiet Nr 4 - Środki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Interne Kennung: Pakiet Nr 4 - Środki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5 - Środki do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych nie zawierające aldehydów
Beschreibung: Pakiet Nr 5 - Środki do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych nie zawierające aldehydów i kału
Interne Kennung: Pakiet Nr 5 - Środki do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych nie zawierające aldehydów
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6 - Dezynfekcja powierzchni i inkubatorów
Beschreibung: Pakiet Nr 6 - Dezynfekcja powierzchni i inkubatorów
Interne Kennung: Pakiet Nr 6 - Dezynfekcja powierzchni i inkubatorów
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7 - Preparat do mycia i dezynfekcji w myjni endoskopowej EDT typ 2 i typ 3 OLYMPUS - posiadanych przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet Nr 7 - Preparat do mycia i dezynfekcji w myjni endoskopowej EDT typ 2 i typ 3 OLYMPUS - posiadanych przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet Nr 7 - Preparat do mycia i dezynfekcji w myjni endoskopowej EDT typ 2 i typ 3 OLYMPUS - posiadanych przez Zamawiającego
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8 - Preparaty do dezynfekcji i mycia myjni - dezynfektor KEN posiadanych przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet Nr 8 - Preparaty do dezynfekcji i mycia myjni - dezynfektor KEN posiadanych przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet Nr 8 - Preparaty do dezynfekcji i mycia myjni - dezynfektor KEN posiadanych przez Zamawiającego
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9 - Gaziki włókninowe nasączone alkoholem do dezynfekcji skóry przed iniekcją
Beschreibung: Pakiet Nr 9 - Gaziki włókninowe nasączone alkoholem do dezynfekcji skóry przed iniekcją
Interne Kennung: Pakiet Nr 9 - Gaziki włókninowe nasączone alkoholem do dezynfekcji skóry przed iniekcją
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10 - Środki do dezynfekcji skóry - system zamknięty Sterisol (funkcjonujący w szpitalu)
Beschreibung: Pakiet Nr 10 - Środki do dezynfekcji skóry - system zamknięty Sterisol (funkcjonujący w szpitalu)
Interne Kennung: Pakiet Nr 10 - Środki do dezynfekcji skóry - system zamknięty Sterisol (funkcjonujący w szpitalu)
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego
Beschreibung: Pakiet Nr 11 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet Nr 11 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12 - Preparaty do dezynfekcji i mycia basenów- dezynfektor STEELCO posiadany przez zamawiającego
Beschreibung: Pakiet Nr 12 - Preparaty do dezynfekcji i mycia basenów- dezynfektor STEELCO posiadany przez zamawiającegoo
Interne Kennung: Pakiet Nr 12 - Preparaty do dezynfekcji i mycia basenów- dezynfektor STEELCO posiadany przez zamawiającego
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13 - Chusteczki do optyki i sprzętu okulistycznego
Beschreibung: Pakiet Nr 13 - Chusteczki do optyki i sprzętu okulistycznego
Interne Kennung: Pakiet Nr 13 - Chusteczki do optyki i sprzętu okulistycznego
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14 - Preparaty do urządzeń będących na gwarancji w Centralnej Sterylizatorni
Beschreibung: Pakiet Nr 14 - Preparaty do urządzeń będących na gwarancji w Centralnej Sterylizatorni
Interne Kennung: Pakiet Nr 14 - Preparaty do urządzeń będących na gwarancji w Centralnej Sterylizatorni
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15 - Środki do dezynfekcji powierzchni nie zawierające aldehydów
Beschreibung: Pakiet Nr 15 - Środki do dezynfekcji powierzchni nie zawierające aldehydów
Interne Kennung: Pakiet Nr 15 - Środki do dezynfekcji powierzchni nie zawierające aldehydów
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16 - Lawaseptyka ran, mycie i dekontaminacja skóry oraz błon śluzowych w przypadku MRSA
Beschreibung: Pakiet Nr 16 - Lawaseptyka ran, mycie i dekontaminacja skóry oraz błon śluzowych w przypadku MRSA
Interne Kennung: Pakiet Nr 16 - Lawaseptyka ran, mycie i dekontaminacja skóry oraz błon śluzowych w przypadku MRSA
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego (objętego gwarancją do 30.11.2027 r.)
Beschreibung: Pakiet Nr 17 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego (objętego gwarancją do 30.11.2027 r.)A
Interne Kennung: Pakiet Nr 17 - Preparat do zamgławiania powierzchni przy użyciu aparatu NOCOSPRAY posiadanego przez zamawiającego (objętego gwarancją do 30.11.2027 r.)
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18 - Produkt do dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Beschreibung: Pakiet Nr 18 - Produkt do dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Interne Kennung: Pakiet Nr 18 - Produkt do dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19 - Produkt do dezynfekcji linii infuzyjnej
Beschreibung: Pakiet Nr 19 - Produkt do dezynfekcji linii infuzyjnej
Interne Kennung: Pakiet Nr 19 - Produkt do dezynfekcji linii infuzyjnej
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla noworodków i małych dzieci
Beschreibung: Pakiet Nr 20 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla noworodków i małych dzieci
Interne Kennung: Pakiet Nr 20 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla noworodków i małych dzieci
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21 - Lawaseptyka rany oparzeniowej
Beschreibung: Pakiet Nr 21 - Lawaseptyka rany oparzeniowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 21 - Lawaseptyka rany oparzeniowej
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22 - Preparaty do sprzętu medycznego i powierzchni w Centralnej Sterylizatorni
Beschreibung: Pakiet Nr 22 - Preparaty do sprzętu medycznego i powierzchni w Centralnej Sterylizatorni
Interne Kennung: Pakiet Nr 22 - Preparaty do sprzętu medycznego i powierzchni w Centralnej Sterylizatorni
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla dorosłych
Beschreibung: Pakiet Nr 23 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla dorosłych
Interne Kennung: Pakiet Nr 23 - Preparat do dezynfekcji skóry przed zabiegami diagnostycznymi dla dorosłych
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24 - Rękawiczki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Beschreibung: Pakiet Nr 24 - Rękawiczki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Interne Kennung: Pakiet Nr 24 - Rękawiczki do czyszczenia i pielęgnacji skóry u chorych nietrzymających moczu i kału
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25 - Preparat do szybkiej dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Beschreibung: Pakiet Nr 25 - Preparat do szybkiej dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Interne Kennung: Pakiet Nr 25 - Preparat do szybkiej dezynfekcji inkubatora neonatologicznego
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26 - Preparaty do dezynfekcji i mycia w myjni endoskopowej mini EDT typ 2
Beschreibung: Pakiet Nr 26 - Preparaty do dezynfekcji i mycia w myjni endoskopowej mini EDT typ 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 26 - Preparaty do dezynfekcji i mycia w myjni endoskopowej mini EDT typ 2
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27 - Preparat do dezynfekcji powierzchni i wyposażenia pomieszczeń metodą zamgławiania za pomocą urządzenia AEROSEPT 500
Beschreibung: Pakiet Nr 27 - Preparat do dezynfekcji powierzchni i wyposażenia pomieszczeń metodą zamgławiania za pomocą urządzenia AEROSEPT 500
Interne Kennung: Pakiet Nr 27 - Preparat do dezynfekcji powierzchni i wyposażenia pomieszczeń metodą zamgławiania za pomocą urządzenia AEROSEPT 500
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28 - Preparat do dezynfekcji powierzchni sanitarnych
Beschreibung: Pakiet Nr 28 - Preparat do dezynfekcji powierzchni sanitarnych00
Interne Kennung: Pakiet Nr 28 - Preparat do dezynfekcji powierzchni sanitarnych
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29 - Preparaty do profilaktyki ZUM dla pacjentów przewlekle cewnikowanych
Beschreibung: Pakiet Nr 29 - Preparaty do profilaktyki ZUM dla pacjentów przewlekle cewnikowanych
Interne Kennung: Pakiet Nr 29 - Preparaty do profilaktyki ZUM dla pacjentów przewlekle cewnikowanych
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30 - Gąbki jednorazowe do dekontaminacji skóry przed zabiegami operacyjnymi
Beschreibung: Pakiet Nr 30 - Gąbki jednorazowe do dekontaminacji skóry przed zabiegami operacyjnymi
Interne Kennung: Pakiet Nr 30 - Gąbki jednorazowe do dekontaminacji skóry przed zabiegami operacyjnymi
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31 - Preparaty do Myjni -Dezynfektora Medivators Advantage Plus ( będącej na gwarancji do 17.12.2027 r.)
Beschreibung: Pakiet Nr 31 - Preparaty do Myjni -Dezynfektora Medivators Advantage Plus ( będącej na gwarancji do 17.12.2027 r.)
Interne Kennung: Pakiet Nr 31 - Preparaty do Myjni -Dezynfektora Medivators Advantage Plus ( będącej na gwarancji do 17.12.2027 r.)
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 32 - Preparaty do dezynfekcji komory laminarnej w aptece
Beschreibung: Pakiet Nr 32 - Preparaty do dezynfekcji komory laminarnej w aptece
Interne Kennung: Pakiet Nr 32 - Preparaty do dezynfekcji komory laminarnej w aptece
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet Nr 33 - Dezynfekcja wstępna narzędzi na blokach operacyjnych i gabinetach zabiegowych
Beschreibung: Pakiet Nr 33 - Dezynfekcja wstępna narzędzi na blokach operacyjnych i gabinetach zabiegowych
Interne Kennung: Pakiet Nr 33 - Dezynfekcja wstępna narzędzi na blokach operacyjnych i gabinetach zabiegowych
Los: LOT-0034
Titel: Pakietu Nr 34 - Środki kontrastowe I
Beschreibung: Pakietu Nr 34 - Środki kontrastowe I
Interne Kennung: Pakietu Nr 34 - Środki kontrastowe I
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0035
Titel: Pakietu Nr 35 - Środki kontrastowe II
Beschreibung: Pakietu Nr 35 - Środki kontrastowe II
Interne Kennung: Pakietu Nr 35 - Środki kontrastowe II
Los: LOT-0036
Titel: Pakietu Nr 36 - Dieta doustna I
Beschreibung: Pakietu Nr 36 - Dieta doustna I
Interne Kennung: Pakietu Nr 36 - Dieta doustna I
Los: LOT-0037
Titel: Pakietu Nr 37 - Dieta doustna II
Beschreibung: Pakietu Nr 37 - Dieta doustna II
Interne Kennung: Pakietu Nr 37 - Dieta doustna II
Los: LOT-0038
Titel: Pakietu Nr 38 - Leki różne I
Beschreibung: Pakietu Nr 38 - Leki różne I
Interne Kennung: Pakietu Nr 38 - Leki różne I
Los: LOT-0039
Titel: Pakietu Nr 39 - Leki różne II
Beschreibung: Pakietu Nr 39 - Leki różne II
Interne Kennung: Pakietu Nr 39 - Leki różne II
Los: LOT-0040
Titel: Pakietu Nr 40 - Leki różne III
Beschreibung: Pakietu Nr 40 - Leki różne III
Interne Kennung: Pakietu Nr 40 - Leki różne III
Los: LOT-0041
Titel: Pakietu Nr 41 - Leki różne IV
Beschreibung: Pakietu Nr 41 - Leki różne IVI
Interne Kennung: Pakietu Nr 41 - Leki różne IV