2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont i przebudowa budynku przy Alei Franciszka Mamuszki 14 w Sopocie na Centrum Konferencyjno-Kulturalno-Edukacyjne - ponowne
Beschreibung: Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, pełnienie nadzoru autorskiego oraz realizacja robót budowlanych na jej podstawie. Zadanie nosi nazwę: „Remont i przebudowa budynku przy Alei Franciszka Mamuszki 14 w Sopocie na Centrum Konferencyjno-Kulturalno-Edukacyjne – ponowne”. 2) Prace należy wykonać zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym (PFU). Wykonawca jest zobowiązany do realizacji wszelkich czynności niezbędnych do prawidłowego zakończenia inwestycji oraz uzyskania ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. 3) Zamawiający rekomenduje przeprowadzenie wizji lokalnej w celu zapoznania się z warunkami realizacji zamówienia. Udział w wizji jest dobrowolny i nie wpływa na ocenę złożonej oferty. 4) Zakres zamówienia: Zadanie inwestycyjne składa się z 2 części: Część I- Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę (etap I, II); Cześć II- Wykonanie robót budowlanych wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie i pełnieniem nadzoru autorskiego (etap III, IV). 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w odrębnym pliku, Załącznik nr 10 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Inwestycja jest realizowana w ramach zawartej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowy pożyczki wspierającej zieloną transformację miast (Umowa nr ZT26-00793; 234/Fn/26).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 45330000 Installateurarbeiten