2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa macierzy dyskowej NVMe klasy Enterprise wraz z integracją z posiadanym środowiskiem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej macierzy dyskowej klasy Enterprise wraz z integracją z posiadanym środowiskiem
Interne Kennung: 10/26/PA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej sztuki macierzy dyskowej NVMe klasy Enterprise wraz z integracją z posiadanym środowiskiem
Menge: 1 Stück