See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga održavanja računovodstveno-financijskog sustava za Sisačko-moslavačku županiju i proračunske korisnike Sisačko-moslavačke županije
Beschreibung: Usluga održavanja računovodstveno-financijskog sustava za Sisačko-moslavačku županiju i proračunske korisnike Sisačko-moslavačke županije
Interne Kennung: 11/25 JN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000