588040-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Veranstaltung von Sprachkursen – Zajištění a podpora průběžného vzdělávání cizími jazyky příslušníků bezpečnostních složek - Rámcová dohoda
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění a podpora průběžného vzdělávání cizími jazyky příslušníků bezpečnostních složek - Rámcová dohoda
BeschreibungZajištění školitele na prezenční výuku anglického jazyka policistů z inspektorátů cizinecké policie na mezinárodních letištích.
Interne KennungPPR-11389/ČJ-2025-990656-NAD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
LosLOT-0004
Titelčást 4: ML Karlovy Vary
Beschreibungjazykové kurzy
Interne Kennungčást 4
LosLOT-0005
Titelčást 5: ML Ostrava Mošnov
Interne Kennungčást: 5
LosLOT-0003
Titelčást 3: ML Pardubice
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0002
Titelčást 2: ML Brno Tuřany
Interne Kennungčást 2
LosLOT-0001
Titelčást 1: ML Praha Ruzyně
Beschreibungvzdělávací kurzy
Interne Kennungčást 1