2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa 200 szt. laptopów dla jednostek UAM, z prawem opcji.
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa laptopów w ilości 200 sztuk dla jednostek UAM na okres 6 miesięcy, z prawem opcji, z możliwością przedłużenia o 6 miesięcy, gdzie: 1) w ramach zamówienia podstawowego: a) Laptopy typu 1 b) Laptopy typu 2 c) Laptopy typu 3 zakup o wartości brutto nie niższej niż 50% maksymalnej wartości brutto Wynagrodzenia Wykonawcy 2) w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a) Laptopy typu 1 b) Laptopy typu 2 c) Laptopy typu 3 zakup o wartości brutto nie wyższej niż 50% maksymalnej wartości brutto Wynagrodzenia Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku A do SWZ.
Interne Kennung: ZP3/8948/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa laptopów w ilości 200 sztuk dla jednostek UAM na okres 6 miesięcy, z prawem opcji, z możliwością przedłużenia o 6 miesięcy, gdzie: 1) w ramach zamówienia podstawowego: a) Laptopy typu 1 b) Laptopy typu 2 c) Laptopy typu 3 zakup o wartości brutto nie niższej niż 50% maksymalnej wartości brutto Wynagrodzenia Wykonawcy 2) w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a) Laptopy typu 1 b) Laptopy typu 2 c) Laptopy typu 3 zakup o wartości brutto nie wyższej niż 50% maksymalnej wartości brutto Wynagrodzenia Wykonawcy.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP3/8948/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0002