2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe świadczenie usług pralniczych dla Stołecznego Centrum Opiekuńczo- Leczniczego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług pralniczych dla Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o.o. w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia znajdują się w SWZ oraz w załączniku nr 1.1. do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowym i w załączniku nr 8 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZP/37/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa świadczenie usług pralniczych dla Stołecznego Centrum Opiekuńczo- Leczniczego Sp. z o.o.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/37/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98310000 Washing and dry-cleaning services
Additional classification (cpv): 98311000 Laundry-collection services, 98315000 Pressing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy