See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de intretinere si reparare pentru Utilaje terasiere
Beschreibung: Servicii de intretinere si reparare pentru Utilaje terasiere, 47 bucati Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor cu 6 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari fata de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor este 10 zile.
Interne Kennung: 8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de intretinere si reparare pentru utilaje terasiere ,47 unitati, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren