588076-2026 - Ergebnis
Slowakei – Lehrmaterial – Budovanie a rozvoj odborných zručností a kompetencii študentov lekárskych a zdravotníckych vied pomocou medicínskych simulačných nástrojov v Centre simulátorovej a virtuálnej medicíny UPJŠ LF
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budovanie a rozvoj odborných zručností a kompetencii študentov lekárskych a zdravotníckych vied pomocou medicínskych simulačných nástrojov v Centre simulátorovej a virtuálnej medicíny UPJŠ LF
Beschreibung: Predmetom zákazky je kúpa a dodanie medicínskych simulačných nástrojov a spotrebného materiálu do Centra simulátorovej a virtuálnej medicíny (CSVM) UPJŠ v Košiciach slúžiacich potrebám výučby študentov Lekárskej fakulty UPJŠ. Podrobný opis jednotlivých simulačných nástrojov je uvedený v požadovanej špecifikácii
Interne Kennung: REK000900/2026-UVO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren, 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: REK000900/2026-UVO1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: REK000900/2026-UVO2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: REK000900/2026UVO3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: REK000900/2026UVO4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: REK000900/2026UVO5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: REK000900/2026UVO6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: REK000900/2026UVO7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: REK000900/2026UVO8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: REK000900/2026UVO9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: REK000900/2026UVO10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: REK000900/2026UVO11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: REK000900/2026UVO12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: REK000900/2026UVO13