588120-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauaufsicht – Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego nad robotami budowlanymi związanymi z przebudową ulic w Wałbrzychu w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego z podziałem na 4 zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji Inwestora Zastępczego nad robotami budowlanymi związanymi z przebudową ulic w Wałbrzychu w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego z podziałem na 4 zadania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego nad robotami budowlanymi związanymi z przebudową ulic w Wałbrzychu w systemie „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 zadania: Zadanie I – Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego na zadaniu pn.: „Przebudowa ul. Głowackiego w Wałbrzychu w systemie „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego”, Zadanie II - Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego na zadaniu pn.: „Przebudowa ul. Pankiewicza w Wałbrzychu z rewitalizacją przyległego skweru w ramach projektu pn.: „Zintegrowana rewitalizacja przestrzeni publicznej Śródmieścia Wałbrzycha połączona z aktywizacją społeczną” w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego”, Zadanie III - Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego na zadaniu pn.: „Przebudowa ul. Bukowej w Wałbrzychu w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego”, Zadanie IV - Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego na zadaniu pn.: „Przebudowa ul. Bogusławskiego w Wałbrzychu w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego”.
Interne KennungBZP.271.168.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie I – Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego na zadaniu pn.: „Przebudowa ul. Głowackiego w Wałbrzychu w systemie „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego”
BeschreibungZamówieniem objęte jest sprawowaniem nadzoru nad opracowywaniem dokumentacji projektowej i jej weryfikacji oraz sprawowaniem nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w zakresie zadania pn. Przebudowa ul. Głowackiego w Wałbrzychu w systemie „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia jest zawarty w projekcie umowy (załącznik nr 8.1. do SWZ). Opis przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami, w tym w projekcie umowy oraz dokumentacji dla zadania pn. Przebudowa ulicy Głowackiego w Wałbrzychu w systemie „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, która jest dostępna na stronie internetowej Zamawiającego w zakładce dotyczącej postępowania przetargowego na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych: postępowanie BZP.271.106.2026 https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,231441,9ca2f419abc89154921e436a1066178a.html
Interne KennungBZP.271.168.2026 - Zadanie I
LosLOT-0002
TitelZadanie II - Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego na zadaniu pn.: „Przebudowa ul. Pankiewicza w Wałbrzychu z rewitalizacją przyległego skweru w ramach projektu pn.: „Zintegrowana rewitalizacja przestrzeni publicznej Śródmieścia Wałbrzycha połączona z aktywizacją społeczną” w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego”
BeschreibungZamówieniem objęte jest sprawowaniem nadzoru nad opracowywaniem dokumentacji projektowej i jej weryfikacji oraz sprawowaniem nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w zakresie zadania pn. Przebudowa ulicy Pankiewicza w Wałbrzychu wraz z rewitalizacją przyległego skweru w ramach projektu pn.: „Zintegrowana rewitalizacja przestrzeni publicznej Śródmieścia Wałbrzycha połączona z aktywizacją społeczną” w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia jest zawarty w projekcie umowy (załącznik nr 8.2. do SWZ). Zadanie jest dofinansowane ze środków z Unii Europejskiej z Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027. Opis przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami, w tym w projekcie umowy oraz dokumentacji dla zadania pn. „Przebudowa ulicy Pankiewicza w Wałbrzychu wraz z rewitalizacją przyległego skweru” w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, która jest dostępna na stronie internetowej Zamawiającego w zakładce dotyczącej postępowania przetargowego na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych: postępowanie BZP.271.174.2026 https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,236508,5d595b7d2800ca50f1f2126af700cb45.html
Interne KennungBZP.271.168.2026 - Zadanie II
LosLOT-0003
TitelZadanie III - Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego na zadaniu pn.: „Przebudowa ul. Bukowej w Wałbrzychu w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego”
BeschreibungZamówieniem objęte jest sprawowaniem nadzoru nad opracowywaniem dokumentacji projektowej i jej weryfikacji oraz sprawowaniem nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w zakresie zadania pn. Przebudowa ul. Bukowej w Wałbrzychu w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia jest zawarty w projekcie umowy (załącznik nr 8.3. do SWZ). Opis przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami, w tym w projekcie umowy oraz dokumentacji dla zadania pn. „Przebudowa ulicy Bukowej w Wałbrzychu” w systemie „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, która jest dostępna na stronie internetowej Zamawiającego w zakładce dotyczącej postępowania przetargowego na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych: postępowanie BZP.271.108.2026 https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,231896,ab3a46cf7f98c55f076628c1383bef70.html
Interne KennungBZP.271.168.2026 - Zadanie III
LosLOT-0004
TitelZadanie IV - Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego na zadaniu pn.: „Przebudowa ul. Bogusławskiego w Wałbrzychu w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego”
BeschreibungZamówieniem objęte jest sprawowaniem nadzoru nad opracowywaniem dokumentacji projektowej i jej weryfikacji oraz sprawowaniem nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w zakresie zadania pn. Przebudowa ul. Bogusławskiego w Wałbrzychu w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia jest zawarty w projekcie umowy (załącznik nr 8.4. do SWZ). Opis przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami, w tym w projekcie umowy oraz dokumentacji dla zadania pn. Przebudowa ulicy Bogusławskiego w Wałbrzychu w systemie „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, która jest dostępna na stronie internetowej Zamawiającego w zakładce dotyczącej postępowania przetargowego na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych: postępowanie BZP.271.60.2026 https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,226488,3ce7e4602b4d2f263a9ef25da713a686.html
Interne KennungBZP.271.168.2026 - Zadanie IV
588120-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BZP.271.168.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
Additional classification (cpv): 71247000 Supervision of building work, 71540000 Construction management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: BZP.271.168.2026 - Zadanie I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: BZP.271.168.2026 - Zadanie II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: BZP.271.168.2026 - Zadanie III
Lot: LOT-0004
Internal identifier: BZP.271.168.2026 - Zadanie IV