See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie, transport i zagospodarowanie zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Jastarnia
Beschreibung: Zamówienie obejmuje odbieranie, transport i zagospodarowanie zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Jastarnia
Vorherige Bekanntmachung: 647279-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Odbieranie, transport i zagospodarowanie zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Jastarnia
Interne Kennung: RR.271.10.2024