See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktów radioizotopowych do diagnostyki i terapii
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa produktów radioizotopowych do diagnostyki i terapii
Vorherige Bekanntmachung: 699752-2025
Interne Kennung: PIMMSWiA-2375/10/10/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do radioizotopowej diagnostyki nowotworu gruczołu krokowego 68Ga.
Beschreibung: Wymagania jakościowe produktów leczniczych są określone w ustawie z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne ( t.j. Dz. U, z 2016 r. poz. 2142 z późn. zm.) która w art. 1 ust 1 pkt 1 stanowi, że określa ona m.in. zasady i tryb dopuszczania do obrotu produktów leczniczych, z uwzględnieniem w szczególności wymagań dotyczących jakości, skuteczności i bezpieczeństwa ich stosowania". Ponadto, rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (Dz. U. 2015 poz. 1979) określa szczegółowo wymagania w zakresie zapewnienia odpowiedniej jakości produktu leczniczego. W przedmiotowym postępowaniu standard jakościowy produktów leczniczych został zdefiniowany przez Zamawiającego poprzez podanie w opisie przedmiotu zamówienia który zawiera m.in.: skład, posta i drogę podania oraz jednostkę miary
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa mikrosfer szklanych znakowanych izotopem Y-90
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa dichloraku 223 radu do leczenia pacjentów z opornym na kastrację rakiem prostaty
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa mikrosfer żywiczych znakowanych izotopem 90 Y
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do radioizotopowej diagnostyki nowotworu neuroendokrynnego
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do radioizotopowej terapii nowotworu neuroendokrynnego
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do radioizotopowej terapii nowotworu gruczołu krokowego
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do radioizotopowej diagnostyki glejaka
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa zestawów do radioizotopowej diagnostyki nowotworu gruczołu krokowego 18F
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa radiofarmaceutyków 18F-FDG (fluorodeoxyglukozy), 18F-Choliny i 18F-FET.
Interne Kennung: Część nr 10