2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky pracovní obuvi pro lesní dělníky
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je zabezpečit potřeby zadavatele na dodávky pracovní obuvi uzavřením rámcové dohody s jedním vybraným účastníkem na dodávky pracovní obuvi.
Interne Kennung: 099/2024/084
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18812200 Gummistiefel
5. Los
Los: LOT-0001