588174-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen – DZP/27/25 SERWIS ANGIOGRAFU AZURION 7M20 ORAZ TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO REVOLUTION ASCEND
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDZP/27/25 SERWIS ANGIOGRAFU AZURION 7M20 ORAZ TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO REVOLUTION ASCEND
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o. o. w podziale na dwa zadania: ZADANIE 1 : serwis w pełnym zakresie angiografu Azurion 7 M20 wraz z wyposażeniem ZADANIE 2 : wykonanie przeglądów oraz diagnostyki uszkodzeń tomografu komputerowego Revolution ASCEND Z wyposażeniem.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZADANIE 1 SERWIS W PEŁNYM ZAKRESIE ANGIOGRAFU AZURION 7M20 WRAZ Z WYPOSAŻENIEM
BeschreibungZADANIE 1 SERWIS W PEŁNYM ZAKRESIE ANGIOGRAFU AZURION 7M20 WRAZ Z WYPOSAŻENIEM
LosLOT-0002
TitelZADANIE 2 WYKONANIE PRZEGLĄDÓW ORAZ DIAGNOSTYKI USZKODZEŃ TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO REVOLUTION ASCEND Z WYPOSAŻENIEM
BeschreibungZADANIE 2 WYKONANIE PRZEGLĄDÓW ORAZ DIAGNOSTYKI USZKODZEŃ TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO REVOLUTION ASCEND Z WYPOSAŻENIEM