2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznych w zakresie publicznego transportu zbiorowego w transporcie kolejowym
Beschreibung: Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: Procedura, o której mowa w art. 5 ust. 3 Rozporządzenia (WE) Nr 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 października 2007 r. dotyczące usług publicznych w zakresie kolejowego i drogowego transportu pasażerskiego oraz uchylające rozporządzenia Rady (EWG) nr 1191/69 i (EWG) nr 1107/70 oraz w art. 19 ust. 1 pkt 1) Ustawy o publicznym transporcie zbiorowym. Określenie linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których wykonywane będą przewozy: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach kolejowych na liniach komunikacyjnych: a. Gdańsk Śródmieście - Gdańsk Główny - Gdynia Główna - Rumia - Reda – Wejherowo, b. Gdańsk Główny/Gdańsk Wrzeszcz – Gdańsk Port Lotniczy - Gdańsk Osowa - Gdynia Główna, c. Gdynia Główna/Tczew - Starogard Gdański - Chojnice, d. Kościerzyna - Gdynia, e. Kościerzyna - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny, f. Kartuzy - Gdynia Główna, g. Kartuzy - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny, h. Hel - Władysławowo - Reda - Gdynia Główna, i. Chojnice - Człuchów - Czarne – Szczecinek – Miastko – Kępice – Słupsk, j. Chojnice – Lipusz – Kościerzyna, k. Chojnice – Bukowo Człuchowskie (-Piła Główna), l. Gdynia Główna/Lębork – Łeba, Przewidywany okres na jakie będzie udzielone zamówienie: okres czasu zaczynający się nie wcześniej niż 10 grudnia 2028 roku i trwający maksymalnie do 11 grudnia 2032 roku. Przewidywana data wszczęcia postępowania: Wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia przewiduje się nie wcześniej niż 01.09.2027 r. Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung