Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Wrocławski (PL518)
Land: Polen
Allgemeine Informationen
588188-2026 - Competition
Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 przez Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 przez Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 zwane dalej „ZUD” przez Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy”. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie ZUD dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy na terenie powiatu oleśnickiego. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na 13 zadań (części). Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na wybrane przez siebie zadanie/zadania. 3. Wykonawca zobowiązuje się każdorazowo do podstawiania sprzętu wraz z jego obsługą na telefoniczne wezwanie, potwierdzone w formie pisemnej na karcie pracy, na wskazaną godzinę, nie później jednak niż w ciągu 60 minut od wezwania. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdz. III Opis przedmiotu zamówienia Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ) oraz załączniki do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZADANIE NR 1
Description: TEREN DZIAŁANIA OBWODU DROGOWEGO W OLEŚNICY ZADANIE NR 1 Do 300 godz praca Samochód ciężarowy z minimum 2 osiami napędowymi do piaskarki ŚNIEŻKA oraz pługa PO-97. Ładowność powyżej 15 ton lub pojazd specjalny do zimowego utrzymania dróg jako nośnik pod ww. sprzęt stanowiący własność Zamawiającego, wraz z pracą kierowcy.
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Lot: LOT-0002
Title: ZADANIE NR 2
Description: TEREN DZIAŁANIA OBWODU DROGOWEGO W OLEŚNICY ZADANIE NR 2 Do 300 godz praca Samochód ciężarowy z minimum 2 osiami napędowymi do piaskarki ŚNIEŻKA oraz pługa PDP-A2700. Ładowność powyżej 15 ton lub pojazd specjalny do zimowego utrzymania dróg jako nośnik pod ww. sprzęt stanowiący własność Zamawiającego, wraz z pracą kierowcy.
Lot: LOT-0003
Title: ZADANIE NR 3
Description: TEREN DZIAŁANIA OBWODU DROGOWEGO W OLEŚNICY ZADANIE NR 3 Do 300 godz praca Samochód ciężarowy z minimum 2 osiami napędowymi wraz z piaskarką o pojemności powyżej 5 m3 i pługiem o szerokości odśnieżania 2,7-3,2 m, który jest w dyspozycji Wykonawcy wraz z pracą kierowcy.
Lot: LOT-0004
Title: ZADANIE NR 4
Description: TEREN DZIAŁANIA OBWODU DROGOWEGO W OLEŚNICY ZADANIE NR 4 Do 300 godz praca Do 150 godz dyżur Ładowarka czołowa lub koparko ładowarka o pojemności łyżki min. 0,8 m3, która jest w dyspozycji Wykonawcy wraz z pracą operatora. Wykorzystywana do załadunku materiałów, wykonywania mieszanki na bazie obwodu drogowego oraz w razie konieczności do odśnieżania dróg.
Lot: LOT-0005
Title: ZADANIE NR 5
Description: TEREN DZIAŁANIA OBWODU DROGOWEGO W OLEŚNICY I W SYCOWIE ZADANIE NR 5 Do 100 godz praca Ładowarka czołowa, pojemność łyżki min. 3,0 m3, która jest w dyspozycji Wykonawcy wraz z pracą operatora. Wykorzystywana do wykonywania mieszanki piasku i soli do ZUD oraz odśnieżania dróg.
Lot: LOT-0006
Title: ZADANIE NR 6
Description: TEREN DZIAŁANIA OBWODU DROGOWEGO W SYCOWIE ZADANIE NR 6 Do 300 godz praca Samochód ciężarowy z minimum 2 osiami napędowymi wraz z piaskarką o pojemności powyżej 6 m3 i pługiem o szerokości odśnieżania 2,7-3,2 m, który jest w dyspozycji Wykonawcy wraz z pracą kierowcy.
Lot: LOT-0007
Title: ZADANIE NR 7
Description: TEREN DZIAŁANIA OBWODU DROGOWEGO W SYCOWIE ZADANIE NR 7 Do 300 godz praca Samochód ciężarowy z minimum 2 osiami napędowymi wraz z piaskarką o pojemności powyżej 6 m3 i pługiem o szerokości odśnieżania 2,7-3,2 m, który jest w dyspozycji Wykonawcy wraz z pracą kierowcy.
Lot: LOT-0008
Title: ZADANIE NR 8
Description: TEREN DZIAŁANIA OBWODU DROGOWEGO W SYCOWIE ZADANIE NR 8 Do 300 godz praca Samochód ciężarowy z minimum 2 osiami napędowymi wraz z piaskarką o pojemności powyżej 6 m3 i pługiem o szerokości odśnieżania 2,7-3,2 m, który jest w dyspozycji Wykonawcy wraz z pracą kierowcy.
Lot: LOT-0009
Title: ZADANIE NR 9
Description: TEREN DZIAŁANIA OBWODU DROGOWEGO W SYCOWIE ZADANIE NR 9 Do 300 godz praca Samochód ciężarowy z minimum 2 osiami napędowymi wraz z piaskarką o pojemności powyżej 6 m3 i pługiem o szerokości odśnieżania 2,7-3,2 m, który jest w dyspozycji Wykonawcy wraz z pracą kierowcy
Lot: LOT-0010
Title: ZADANIE NR 10
Description: TEREN DZIAŁANIA OBWODU DROGOWEGO W SYCOWIE ZADANIE NR 10 Do 300 godz praca Do 150 godz dyżur Ładowarka czołowa lub koparko ładowarka o pojemności łyżki min. 0,8 m3, która jest w dyspozycji Wykonawcy wraz z pracą operatora. Wykorzystywana do załadunku materiałów, wykonywania mieszanki na bazie obwodu drogowego oraz w razie konieczności do odśnieżania dróg.
Lot: LOT-0011
Title: ZADANIE NR 11
Description: ZADANIE NR 11 Miasto i Gmina Syców, Odśnieżanie mechaniczne chodników, ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych, wspomagane ręcznym, likwidacja śliskości na chodnikach i ścieżkach rowerowych, ciągach pieszo-rowerowych poprzez użycie mieszanki piasku i soli o stężeniu 20%, wg poniższego wykazu ulic. Czas na wykonanie prac do 5 godzin od chwili zlecenia przez Zamawiającego rozpoczęcia prac przez Wykonawcę. Czas reakcji do jednej godziny od otrzymania zlecenia. Wykaz ulic: Miejscowość Nowy Dwór oraz Miasto Syców: Droga powiatowa nr 1500 D (Nowy Dwór, Syców ul. Oleśnicka - chodniki i ścieżki rowerowe, ul. Kolejowa - chodniki), Droga powiatowa nr 1496 D (ul. Daszyńskiego), Droga powiatowa nr 1495 D (ul. Komorowska), Droga powiatowa nr 1502 D (ul. Polna). Droga powiatowa nr 1495 D - ciąg pieszo-rowerowy Syców – Komorów. Maksymalna ilość usług: wyjazdy w ilości do 70 (50 odśnieżanie i posypywanie, 20 samo posypywanie)
Lot: LOT-0012
Title: ZADANIE NR 12
Description: ZADANIE NR 12 Miasto i Gmina Twardogóra Odśnieżanie mechaniczne chodników, ciągu pieszo-rowerowego, wspomagane ręcznym, likwidacja śliskości na chodnikach i ciągu pieszo-rowerowym poprzez użycie mieszanki piasku i soli: chodniki o stężeniu 20%, wg poniższego wykazu dróg i ulic. Czas na wykonanie prac do 5 godzin od chwili zlecenia przez Zamawiającego rozpoczęcia prac przez Wykonawcę. Czas reakcji do jednej godziny od otrzymania zlecenia. Wykaz ulic: Miasto i Gmina Twardogóra: - droga powiatowa nr 1470 D (Twardogóra ul. Oleśnicka i ul. 1 Maja, Sądrożyce), - droga powiatowa 1480 D (ul. Wrocławska - chodniki i ciąg pieszo-rowerowy), - droga powiatowa nr 1479 D (ul. Leśna), - droga powiatowa 1451 D (ul. Trzebnicka). - droga powiatowa 1465 D (Chełstówek, Chełstów). Maksymalna ilość usług: wyjazdy w ilości do 70 (50 odśnieżanie i posypywanie 20 samo posypywanie).
Lot: LOT-0013
Title: ZADANIE NR 13
Description: ZADANIE NR 13 Miasto Międzybórz Odśnieżanie mechaniczne chodników, wspomagane ręcznym, likwidacja śliskości na chodnikach poprzez użycie mieszanki piasku i soli o stężeniu 20%, wg poniższego wykazu ulic. Czas na wykonanie prac do 5 godzin od chwili zlecenia przez Zamawiającego rozpoczęcia prac przez Wykonawcę. Czas reakcji do jednej godziny od otrzymania zlecenia. Wykaz ulic: Miasto Międzybórz: Droga powiatowa nr 1495D (ul. Sycowska), Droga powiatowa nr 1492 D (ul. Polna), Droga powiatowa nr 1488 D (ul. Rynek, ul. Kolejowa), Droga powiatowa nr 1508 D (ul. Graniczna). Maksymalna ilość usług: wyjazdy w ilości do 70 (50 odśnieżanie i posypywanie 20 samo posypywanie).