See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa mebli medycznych
Beschreibung: Zakup i dostawa mebli medycznych
Interne Kennung: 69/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Wózek wielopoziomowy do przewożenia czystej bielizny – 1 kpl.
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Wózek wielopoziomowy do przewożenia czystej bielizny – 1 kpl.
Interne Kennung: pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- wózek zabiegowy – 1 kpl..
Beschreibung: Pakiet nr 2 - wózek zabiegowy – 1 kpl..
Interne Kennung: pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3- wózek wielozadaniowy – 1szt.
Beschreibung: Pakiet nr 3 - wózek wielozadaniowy – 1szt.
Interne Kennung: pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4- wózek anestezjologiczny/wózek opatrunkowy – 1 szt.
Beschreibung: Pakiet nr 4 - wózek anestezjologiczny/wózek opatrunkowy – 1 szt.
Interne Kennung: pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5- balkoniki czterokołowe – 2 szt.
Beschreibung: Pakiet nr 5- balkoniki czterokołowe – 2 szt.
Interne Kennung: pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6- wózek inwalidzki – 3 szt.
Beschreibung: Pakiet nr 6- wózek inwalidzki – 3 szt.
Interne Kennung: pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7- taboret jezdny z oparciem – 1 szt.
Beschreibung: Pakiet nr 7- taboret jezdny z oparciem – 1 szt.
Interne Kennung: pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8- stolik oddziałowy wielofunkcyjny – 1 szt.
Beschreibung: Pakiet nr 8- stolik oddziałowy wielofunkcyjny – 1 szt.
Interne Kennung: pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9- parawan jezdny – 3 szt.
Beschreibung: Pakiet nr 9- parawan jezdny – 3 szt.
Interne Kennung: pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10- wózek reanimacyjny – 1 szt.
Beschreibung: Pakiet nr 10- wózek reanimacyjny – 1 szt.
Interne Kennung: pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11- stojaki do kroplówek – 8 szt.
Beschreibung: Pakiet nr 11- stojaki do kroplówek – 8 szt.
Interne Kennung: pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12- wielofunkcyjny elektryczny stół medyczny – 1 kpl.
Beschreibung: Pakiet nr 12- wielofunkcyjny elektryczny stół medyczny – 1 kpl.
Interne Kennung: pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13- łóżko z szafka przyłóżkową – 8 szt.
Beschreibung: Pakiet nr 13- łóżko z szafka przyłóżkową – 8 szt.
Interne Kennung: pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14- wózek do transportu pacjentów – 5 szt.
Beschreibung: Pakiet nr 14- wózek do transportu pacjentów – 5 szt.
Interne Kennung: pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15- wózki medyczne na leki i sprzęt – 2 szt
Beschreibung: Pakiet nr 15- wózki medyczne na leki i sprzęt – 2 szt
Interne Kennung: pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16- wózek transportowy do przewożenia pacjentów do 318 kg - 3 szt.
Beschreibung: Pakiet nr 16- wózek transportowy do przewożenia pacjentów do 318 kg - 3 szt.
Interne Kennung: pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17- szafki przyłóżkowe z blatem bocznym – 10szt.
Beschreibung: Pakiet nr 17- szafki przyłóżkowe z blatem bocznym – 10szt.
Interne Kennung: pakiet 17