2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa bloku gazowego w oparciu o turbinę gazową z istniejącym wodnym kotłem odzysknicowym w ECO S.A.
Beschreibung: Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi zaprojektowanie i wykonanie Robót Budowlanych i innych Prac oraz przeprowadzenie usługi Serwisu dla Inwestycji pn.: "Budowa bloku gazowego w oparciu o turbinę gazową z istniejącym wodnym kotłem odzysknicowym w ECO S.A." Wykonawca udziela Gwarancji na wykonane Prace, w tym Roboty Budowlane, na zasadach wskazanych w PPU. Przedmiotem zamówienia, prócz projektowania i wykonania Robót Budowlanych i innych Prac jest również usługa Serwisu, przez okres wynoszący 72 miesiące. Wykonawca, niezależnie od udzielenia Gwarancji na wykonane Prace (w tym Roboty Budowlane), udziela również gwarancji na Serwis, na zasadach wskazanych w PPU. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ, jak również wynika z PPU (Część II SWZ), które to dokumenty zostały udostępnione pod linkiem wskazanym w pkt. 5.1.11 nin. Ogłoszenia.
Interne Kennung: 63.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 31124100 Turbosätze, 51133100 Installation von Gasturbinen, 42112300 Gasturbinen, 45000000 Bauarbeiten, 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi zaprojektowanie i wykonanie Robót Budowlanych i innych Prac oraz przeprowadzenie usługi Serwisu dla Inwestycji pn.: "Budowa bloku gazowego w oparciu o turbinę gazową z istniejącym wodnym kotłem odzysknicowym w ECO S.A." Wykonawca udziela Gwarancji na wykonane Prace, w tym Roboty Budowlane, na zasadach wskazanych w PPU. Przedmiotem zamówienia, prócz projektowania i wykonania Robót Budowlanych i innych Prac jest również usługa Serwisu, przez okres wynoszący 72 miesiące. Wykonawca, niezależnie od udzielenia Gwarancji na wykonane Prace (w tym Roboty Budowlane), udziela również gwarancji na Serwis, na zasadach wskazanych w PPU. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ, jak również wynika z PPU (Część II SWZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31124100 Turbosätze, 51133100 Installation von Gasturbinen, 42112300 Gasturbinen, 45000000 Bauarbeiten, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71220000 Architekturentwurf