2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup subskrypcji Red Hat lub rozwiązania równoważnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji Red Hat lub rozwiązania równoważnego, obejmujące: 1) Część I: Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat Enterprise Linux for Virtual Datacenters (SKU RH00002F3), wraz ze wsparciem producenta na poziomie Standard – 6 szt. obowiązujących przez okres 36 miesięcy, liczony od dnia 21.12.2026 r. 2) Część II: Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat OpenShift Platform Plus (MW01622), wraz ze wsparciem producenta na poziomie Standard – 20 szt., obowiązujących przez okres 36 miesięcy, liczony od dnia 21.12.2026 r. 2. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) dla części I znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, a dla części II w Załączniku nr 1a do SWZ i stanowią jej integralną część. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4. Zamawiający w ramach realizacji zamówienia nie przewiduje zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 5. UWAGA! Dotyczy części II: Zgodnie z pkt. 81 SOPZ stanowiący załącznik nr 1a do SWZ oraz § 3 ust. 5 PPU , jeżeli Wykonawca zaoferuje produkt równoważny, Zamawiający wymaga, aby do realizacji usługi wsparcia Wykonawca skierował co najmniej 2 osoby posiadające aktualne certyfikaty autoryzowane przez producenta oferowanego rozwiązania, potwierdzające zaawansowaną wiedzę i kompetencje w zakresie świadczenia wsparcia technicznego dla tego rozwiązania. Wykaz osób będzie stanowił załącznik nr 10 do Umowy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat Enterprise Linux for Virtual Datacenters (SKU RH00002F3), wraz ze wsparciem producenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat Enterprise Linux for Virtual Datacenters (SKU RH00002F3), wraz ze wsparciem producenta na poziomie Standard – 6 szt. obowiązujących przez okres 36 miesięcy, liczony od dnia 21.12.2026 r.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat OpenShift Platform Plus (MW01622), wraz ze wsparciem producenta.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat OpenShift Platform Plus (MW01622), wraz ze wsparciem producenta na poziomie Standard – 20 szt., obowiązujących przez okres 36 miesięcy, liczony od dnia 21.12.2026 r.