2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Enterprise Resource Planning GGD Zuid-Limburg
Beschreibung: Levering, implementatie, beheer en onderhoud van een ERP-systeem ten behoeve van GGD Zuid Limburg. De opdracht betreft de levering, implementatie, configuratie, opleiding, beheer, onderhoud en doorontwikkeling van een geïntegreerd ERP-systeem ten behoeve van GGD Zuid-Limburg. Het ERP-systeem dient de bedrijfsvoeringsprocessen van GGD Zuid-Limburg te ondersteunen, waaronder in ieder geval financiën, inkoop, contractmanagement, HRM en aanverwante bedrijfsprocessen. De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van vier (4) jaar en kan maximaal vijf (5) maal worden verlengd met telkens twee (2) jaar. De maximale contractduur bedraagt veertien (14) jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich gedurende de looptijd van de overeenkomst het recht voor aanvullende ERP-modules, functionaliteiten, consultancydiensten en aanverwante werkzaamheden af te nemen en te implementeren. De aanvullende modules en functionaliteiten maken onderdeel uit van de opdracht als optionele uitbreiding.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 72253200 Servicios de apoyo a sistemas, 72263000 Servicios de implementación de software, 72267100 Mantenimiento de software de tecnología de la información, 72268000 Servicios de suministro de software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: