2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel systeem
Beschreibung: Levering, implementatie, beheer, onderhoud en hosting van een financieel systeem en alle aanverwante dienstverlening. Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: K011771
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Eventuele extra werkzaamheden aan de applicatie bovenop datgene wat vanuit het jaarlijks vast te stellen budget voor onderhoud en vernieuwing gedaan kan worden. Deze zijn rechtstreeks te gunnen aan de opdrachtnemer. Dit betreft (onder meer) werkzaamheden die te wijten zijn aan onvoorziene omstandigheden door ontwikkelingen in de markt, politieke besluitvorming, wijzigingen in de regelgeving en/of beleid, een ontstane behoefte aan uitbreiding of vernieuwing voor het waarborgen van technische verenigbaarheid. Functionele uitbreiding van de applicatie kan ook de realisatie van nieuwe applicaties en/of modules betreffen. 2. Het realiseren van mogelijk nieuwe koppelingen die wellicht in de toekomst voor de bedrijfsvoering nodig zijn om de applicatie te koppelen aan systemen van opdrachtgever. Hiervoor gelden de opgegeven uurtarieven voor projectleiding, consultancy en extra opleiding in bijlage 1- Prijzenblad. Deze tarieven vormen ook onderdeel van de beoordeling voor het subgunningscriterium Prijs. 3. Levering van extra licenties bovenop de gestelde 10% marge ten behoeve van gebruikers conform het overzicht van opbouw staffels als optionele bijlage bij bijlage 1- Prijzenblad.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Financieel systeem
Identificador interno: K011771
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
Clasificación adicional (cpv): 72261000 Servicios de apoyo al software, 72263000 Servicios de implementación de software, 72265000 Servicios de configuración de software, 72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software, 72268000 Servicios de suministro de software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: