See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo - gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych wraz z wyposażeniem dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu”
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).Zakup docelowo ma zostać sfinansowany ze środków w ramach Programu Ochrony Ludności i obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Rodzaj procedury:otwarta. Zamawiający wyznacza termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust.4 ustawy Pzp
Interne Kennung: PT.2370.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego GCBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych wraz z wyposażeniem dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu.