See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa artykułów biurowych, kopert biurowych oraz papieru do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, telefaksów i ploterów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa artykułów biurowych, kopert biurowych oraz papieru do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, telefaksów i ploterów w zakresie 3 zadań zamówienia podstawowego: Zadanie nr 1 – Artykuły biurowe Zadanie nr 2 – Koperty biurowe Zadanie nr 3 – Papier ksero 2. Zamawiający w zakresie zadania nr 1 i 2 przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 3. Opis przedmiotu zamówienia wraz z formularzem cenowym zawarto w załączniku nr 3 do SWZ – OPZ/Formularz cenowy. 4. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono załączniku nr 3 do SWZ – OPZ/Formularz cenowy. 5. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone 3 do SWZ – OPZ/Formularz cenowy.. 6. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 301303-2026
Interne Kennung: 79/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Artykuły biurowe
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ - OPZ/Formularz cenowy . 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 – Artykuły biurowe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji w zakresie i na warunkach określonych w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 3 do SWZ – OPZ/Formularz cenowy oraz w załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 2. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Koperty biurowe
Interne Kennung: Zadanie nr 2 – Koperty biurowe
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Papier ksero
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ - OPZ/Formularz cenowy . 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 – Papier ksero
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier