See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem licenc za uporabo programske opreme Protok za vodenje digitalnega katastra infrastrukture v najemu ter najem mobilnih aplikacij
Beschreibung: Naročnik ima za potrebe za vodenje operativnega katastra infrastrukturnih objektov GJS oskrbe s pitno vodo ter odvajanja in čiščenja odpadne komunalne in meteorne vode vzpostavljen digitalni kataster, ki ga z vzpostavljanjem najema različnih modulov dopolnjuje že od l.2004. Digitalni kataster obsega namestitev programske opreme na lastnem strežniku vključno z bazo prostorsko umeščenih podatkov, ki mu omogoča vodenje evidenc o GJS v elektronski obliki in obsega tako grafične kot podatkovne podatke. Na podlagi evidenc naročnik izvaja analize in izdeluje poročila ter izpise o infrastrukturi za različne potrebe: poročanje lastnikom – občinam, poročanje državnim inštitucijam, izdaja projektnih pogoje in mnenj ter soglasij, ipd. Moduli, ki so predmet naročila: Splošni moduli: Pregledovalnik. Podolžni profil. Digitalni model relief. Izvoz prostorskih podatkov. Evidenca naslovov. Spletni elementarni pregledovalnik. Moduli za vodenje digitalnega katastra komunalne infrastrukture: Osnovni (geodetski modul) – vodovod. Evidenca okvar – vodovod. Manipulacija z zapirači. Dodatni hidravlični opis objektov. Nadzor nad izgubami. Povezava z nadzorno upravljavskim sistemom SCADA. Hidranti. Servis za izdelavo poročila: Poročilo MOP o doseženih standardih opremljenosti za občine – vodovod. Servis za izdelavo poročila: Poročilo IJS o izvajanju javne službe – vodovod. GIJ poročanje* - vodovod. Osnovni (geodetski modul) – kanalizacija. Evidenca čiščenja kanalizacije. GJI poročanje* - kanalizacija. Evidenca okvar/problemov na kanalizaciji. Servis za izdelavo poročila: Poročilo MOP o doseženih standardih opremljenosti za občine – kanalizacija. Servis za izdelavo poročila: Poročilo IJS o izvajanju javne službe – kanalizacija. Evidenca greznic/kanalizacijskih priključkov. Poleg najema licenc »GJI poročanje – vodovod« in »GJI poročanje – kanalizacija« naročnik naroča izjavo pooblaščenega inženirja s področja geodezije ob vsakokratni oddaji elaboratov za vpis objektov v zbirni kataster gospodarske javne infrastrukture ter samo izvedbo oddaje zahtevkov za vpis v ZK GJI. Pogodba vključuje tudi programsko opremo (module), katerih cena najema je odvisna od velikosti komunalne infrastrukture in števila naslovov (1000 km vodovoda/400 km/15.000 naslovov): Povezava s poslovnim informacijskim sistemom. Soglasja. Evidenca lastnine s povezavo na osnovna sredstva. Predmet pogodbe je tudi dodatna vzpostavitev oziroma najem mobilnih aplikacij za 40 – 60 uporabnikov: Vodovod: evidenca okvar (velikost licence: 1000 km). Vodovod: evidenca kvalitete vode (velikost licence: 1000 km). Vodovod: hidranti (velikost licence: 1000 km). Kanalizacija: prijava problemov in hidravličnih pomanjkljivosti (velikost licence: 400 km). Ter dodatna vzpostavitev oziroma najem modulov: Vodovod: hidravlični izvoz (velikost licence: 1000 km). Kanalizacija: hidravlični izvoz (velikost licence: 400 km). Kanalizacija: dodatni hidravlični opis objektov, z objavo na spletu (velikost licence: 400 km). Kanalizacija: CCTV inspekcija (velikost licence: 400 km). Kanalizacija: povezava z nadzorno upravljavskim sistemom SCADA, z objavo na spletu (velikost licence: 400 km). Poleg najema programske opreme pogodba vključuje vse stroške, ki se nanašajo na vzdrževanje programske opreme.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 529331