588291-2026 - Wettbewerb
Polen – Chromatografen – Zakup aparatury badawczej : chromatografy i spektrometr ADM.272.8.2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup aparatury badawczej : chromatografy i spektrometr ADM.272.8.2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 1 -Chromatograf gazowy GC-MS/MS, Część 2 - Chromatograf cieczowy HPLC z DAD i FLD + backflash, Część 3 - Spektrometr ICP-MS + HPLC.Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3- dla danej części) do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432210 Gaschromatografen, 38433000 Spektrometer
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 -Chromatograf gazowy GC-MS/MS,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 1 -Chromatograf gazowy GC-MS/MS, Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3- dla danej części) do SWZ. Załącznik/-i nr 3 należy uzupełnić/wypełnić i dołączyć do oferty (w zależności od tego, jakiej części zamówienia dotyczy oferta).
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Chromatograf cieczowy HPLC z DAD i FLD + backflash,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 2 - Chromatograf cieczowy HPLC z DAD i FLD + backflash, Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3- dla danej części) do SWZ. Załącznik/-i nr 3 należy uzupełnić/wypełnić i dołączyć do oferty (w zależności od tego, jakiej części zamówienia dotyczy oferta).
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Spektrometr ICP-MS + HPLC
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 3 - Spektrometr ICP-MS + HPLC Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3- dla danej części) do SWZ. Załącznik/-i nr 3 należy uzupełnić/wypełnić i dołączyć do oferty (w zależności od tego, jakiej części zamówienia dotyczy oferta).
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer