See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Računala i računalna oprema
Beschreibung: Nabava računala i računalne opreme Predmet nabave podijeljen je na grupe: 1. grupa – računala i računalna oprema– znanstvena– NPOO projekti 2. grupa – računala i računalna oprema– nastavna
Interne Kennung: N-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Računala i računalna oprema– znanstvena– NPOO projekti
Beschreibung: Računala i računalna oprema– znanstvena– NPOO projekti. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u sklopu troškovnika - tehničkih specifikacija.
Interne Kennung: N-1/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Računala i računalna oprema– nastavna
Beschreibung: Računala i računalna oprema– nastavna. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u sklopu troškovnika i tehničkog opisa specifikacija.
Interne Kennung: N-1/2026-2