See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: de renovatie van vier bouwblokken met 39 appartementen en de nieuwbouw van drie bouwblokken met 26 appartementen in het project De Getijden te 8400 Oostende
Beschreibung: de renovatie van vier bouwblokken met 39 appartementen en de nieuwbouw van drie bouwblokken met 26 appartementen in het project De Getijden te 8400 Oostende
Interne Kennung: PPP0O3-642/5281/PR-2025- 01.27 De Getijden
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Renovatie van vier bouwblokken met 39 appartementen
Beschreibung: Renovatie van vier bouwblokken met 39 appartementen
Interne Kennung: PR-2025- 01.27 De Getijden_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Nieuwbouw van drie bouwblokken met 26 appartementen
Beschreibung: Nieuwbouw van drie bouwblokken met 26 appartementen
Interne Kennung: PR-2025- 01.27 De Getijden 2_2