See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hrana za potrebe Zoološkog vrta
Beschreibung: Predmet nabave je nabava i isporuka hrane za potrebe zoološkog vrta.
Interne Kennung: VV-9/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 - Voće, povrće i orašasti plodovi
Beschreibung: Nabava i isporuka voća, povrća i orašastih plodova.
Interne Kennung: VV-9/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2 - Goveđe meso i divljač
Beschreibung: Nabava i isporuka goveđeg mesa i divljači.
Interne Kennung: VV-9/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3 - Pileće i pureće meso
Beschreibung: Nabava i isporuka pilećeg i purećeg mesa.
Interne Kennung: VV-9/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4 - Sol, pilići i zrnata hrana
Beschreibung: Nabava i isporuka soli, pilića i zrnate hrane.
Interne Kennung: VV-9/26-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5 - Smrznuti proizvodi
Beschreibung: Nabava i isporuka smrznutih proizvoda.
Interne Kennung: VV-9/26-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6 - Sijeno
Beschreibung: Nabava i isporuka sijena.
Interne Kennung: VV-9/26-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7 - Razni prehrambeni proizvodi
Beschreibung: Nabava i isporuka raznih prehrambenih proizvoda.
Interne Kennung: VV-9/26-7