See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en reparatie van beveiligingssystemen in gebouwen van de gemeente Elsene
Beschreibung: Onderhoud en reparatie van beveiligingssystemen in gebouwen van de gemeente Elsene
Interne Kennung: 2025-195
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-195 - 1
Beschreibung: Onderhoud en reparatie van beveiligingssystemen in de gebouwen van Elsene (toegangscontrole, brand- en/of gasdetectie, inbraakdetectie en videobewaking)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-195 - 2
Beschreibung: Onderhoud, reparatie en vervanging van defecte onderdelen in bestaande branddetectie-installaties voor eigen SOMATI-systemen
Interne Kennung: 2