2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka zařízení pro analýzu, centralizovanou správu a zálohování dat
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka souboru výpočetní techniky, a to serverové infrastruktury pro virtualizaci, zálohování a přenos dat a výpočetního serveru pro datově a výpočetně náročné analýzy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Předběžné oznámení zadávacího řízení bylo odesláno k uveřejnění nejméně 35 dnů a nejvýše 12 měsíců přede dnem odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48620000 Betriebssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 32423000 Netzwerkspeichen, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka serverové infrastruktury pro virtualizaci, zálohování a přenos dat
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka serverové infrastruktury pro virtualizaci, zálohování a přenos dat.
Interne Kennung: 01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 48823000 Dateiverwalter, 48620000 Betriebssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 32423000 Netzwerkspeichen, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72253200 Systemunterstützung