See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy sprzętu jednorazowego i wielorazowego niezbędnego podczas zabiegów endoskopowych i klasycznych w chirurgii, ginekologii i neurochirurgii oraz kotwic i implantów do szycia łąkotki, narzędzia do uszczelniania naczyń krwionośnych.
Beschreibung: Zakup i dostawy sprzętu jednorazowego i wielorazowego niezbędnego podczas zabiegów endoskopowych i klasycznych w chirurgii, ginekologii i neurochirurgii oraz kotwic i implantów do szycia łąkotki, narzędzia do uszczelniania naczyń krwionośnych.
Interne Kennung: ZP250/047/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33141126 Ligaturen, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33141642 Dränzubehör, 33141621 Inkontinenzsätze, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY - Jednorazowy zestaw do wprowadzania neuroendoskopu.
Beschreibung: Jednorazowy zestaw do wprowadzania neuroendoskopu.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Systemy zastawkowe do odprowadzania nadmiaru płynu mózgowo-rdzeniowego.
Beschreibung: Systemy zastawkowe do odprowadzania nadmiaru płynu mózgowo-rdzeniowego.
Interne Kennung: Pakiet nr 2.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Zestawy do drenażu zewnętrznego.
Beschreibung: Zestawy do drenażu zewnętrznego.
Interne Kennung: Pakiet nr 3.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Jednorazowy sprzęt oraz narzędzia do preparowania i uszczelniania naczyń podczas zabiegów chirurgicznych endoskopowych i klasycznych.
Beschreibung: Jednorazowy sprzęt oraz narzędzia do preparowania i uszczelniania naczyń podczas zabiegów chirurgicznych endoskopowych i klasycznych.
Interne Kennung: Pakiet nr 4.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Stapler okrężny z uchylnym kowadełkiem.
Beschreibung: Stapler okrężny z uchylnym kowadełkiem.
Interne Kennung: Pakiet Nr 5.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY –Hak Nathansona do zabiegów bariatrycznych.
Beschreibung: Hak Nathansona do zabiegów bariatrycznych.
Interne Kennung: Pakiet nr 6.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Osprzęt jedno i wielorazowy do urządzeń oraz narzędzi laparoskopowych kompatybilny z posiadanym sprzętem firmy Aesculap (pompa MultiFlow plus/ PG145).
Beschreibung: Osprzęt jedno i wielorazowy do urządzeń oraz narzędzi laparoskopowych kompatybilny z posiadanym sprzętem firmy Aesculap (pompa MultiFlow plus/ PG145).
Interne Kennung: Pakiet nr 7.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Narzędzia i elektrody do cięcia i zamykania naczyń prądem HF współpracujące z posiadanymi diatermiami VIO 3.
Beschreibung: Narzędzia i elektrody do cięcia i zamykania naczyń prądem HF współpracujące z posiadanymi diatermiami VIO 3.
Interne Kennung: Pakiet nr 8.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Narzędzia wielorazowe do zabiegów laparotomijnych w chirurgii i ginekologii.
Beschreibung: Narzędzia wielorazowe do zabiegów laparotomijnych w chirurgii i ginekologii.
Interne Kennung: Pakiet nr 9.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Odgryzacze kostne oraz łyżki.
Beschreibung: Odgryzacze kostne oraz łyżki.
Interne Kennung: Pakiet nr 10.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Prowadnica wielorazowego użytku do zaopatrywania wypadania narządów miednicy mniejszej.
Beschreibung: Prowadnica wielorazowego użytku do zaopatrywania wypadania narządów miednicy mniejszej.
Interne Kennung: Pakiet nr 11.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Żelowa nakładka do klamry Mayfielda.
Beschreibung: Żelowa nakładka do klamry Mayfielda.
Interne Kennung: Pakiet nr 12.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Jednorazowy sprzęt do zabiegów endoskopowych.
Beschreibung: Jednorazowy sprzęt do zabiegów endoskopowych.
Interne Kennung: Pakiet nr 13.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Jednorazowe zestawy do drenażu ran.
Beschreibung: Jednorazowe zestawy do drenażu ran.
Interne Kennung: Pakiet nr 14.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Siatki do chirurgicznego leczenia przepuklin.
Beschreibung: Siatki do chirurgicznego leczenia przepuklin.
Interne Kennung: Pakiet nr 15.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Taśma do chirurgicznego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet.
Beschreibung: Taśma do chirurgicznego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet.
Interne Kennung: Pakiet nr 16.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – SHUNTY NACZYNIOWE PROSTE.
Beschreibung: SHUNTY NACZYNIOWE PROSTE.
Interne Kennung: Pakiet nr 17.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY - IMPLANTY NACZYNIOWE.
Beschreibung: IMPLANTY NACZYNIOWE
Interne Kennung: Pakiet nr 18.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19. BLOK OPERACYJNY OGÓLNY – Protezy naczyniowe powlekane solami srebra.
Beschreibung: Protezy naczyniowe powlekane solami srebra.
Interne Kennung: Pakiet nr 19.
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20. BLOK OPERACYJNY DZIECI – Kotwice i implanty do szycia łąkotki.
Beschreibung: Kotwice i implanty do szycia łąkotki.
Interne Kennung: Pakiet nr 20.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21. BLOK OPERACYJNY DZIECI – IMPLANTY DO ARTROKOPOWEGO LECZENIA USZKODZEŃ STAWU KOLANOWEGO I SKOKOWEGO.
Beschreibung: IMPLANTY DO ARTROKOPOWEGO LECZENIA USZKODZEŃ STAWU KOLANOWEGO I SKOKOWEGO.
Interne Kennung: Pakiet nr 21.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22. BLOK OPERACYJNY DZIECI - NARZĘDZIA DO USZCZELNIANIA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH KOMPATYBILNE Z POSIADANYM SPRZĘTEM FIRMY MEDTRONIC.
Beschreibung: NARZĘDZIA DO USZCZELNIANIA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH KOMPATYBILNE Z POSIADANYM SPRZĘTEM FIRMY MEDTRONIC.
Interne Kennung: Pakiet nr 22.