See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leki onkologiczne i pomocnicze
Beschreibung: 1) część nr 1 – doxorubicini hydrochloridum 2) część nr 2 – ifosfamide 3) część nr 3 – mesna 4) część nr 4 – methotrexate roztwór 5) część nr 5 – methotrexate tabletki 6) część nr 6 – docetaxelum 7) część nr 7 – dacarbazine 8) część nr 8 – vinblastine 9) część nr 9 – vincristine 10) część nr 10 – bleomycin 11) część nr 11 – mitomycin 12) część nr 12 – palbociclib 13) część nr 13 – cyclophosphamide 14) część nr 14 – cyclophosphamide drażetki 15) część nr 15 – melphalan 16) część nr 16 – chlorambucil 17) część nr 17 – fluorouracilum* 18) część nr 18 – bicalutamide 19) część nr 19 – ondansetron 20) część nr 20 – aprepitant 21) część nr 21 – vemurafenib 22) część nr 22 – cobimetinib 23) część nr 23 – paclitaxel 24) część nr 24 – ribociclibum 25) część nr 25 – trstuzumab 26) część nr 26 – topotekan 27) część nr 27 – capecytbine 28) część nr 28 – cladribine 29) część nr 29 – epirubicin 30) część nr 30 – fedratinibum 31) część nr 31 – cytarabine 32) część nr 32 – fulvestran 33) część nr 33 – oxaliplatinum 34) część nr 34 – ixazomib 35) część nr 35 – vinorelbine 36) część nr 36 – bortezomib 37) część nr 37 – durvalumabum 38) część nr 38 – cetuximab 39) część nr 39 – doxorubicyna 40) część nr 40 – vinorelbina 41) część nr 41 – imatinib 42) część nr 42 – ipilimumabum 43) część nr 43 – lapatynib 44) część nr 44 – thalidomide 45) część nr 45 – levofolinic acid 46) część nr 46 – fluorouracil 47) część nr 47 – darolutamid 48) część nr 48 – lomustyna 49) część nr 49 – ewerolimus 50) część nr 50 – rasburykaza 51) część nr 51 – bendamustyny chlorowodorek 52) część nr 52 – ruksolitynib 53) część nr 53 – lanreotidum 54) część nr 54 – dexketoprofen 55) część nr 55 – aparaty do przetaczania paklitakselu 56) część nr 56 – niraparib 57) część nr 57 – abiraterone 58) część nr 58 – pazopanib 59) część nr 59 – azacytydyna 60) część nr 60 – procarbazinum 61) część nr 61 – aksytynib 62) część nr 62 – gefitynib 63) część nr 63 – beksaroten 64) część nr 64 – przyrządy do wielokrotnego pobierania 65) część nr 65 – crizotinib 66) część nr 66 – apalutamid 67) część nr 67 – vinorelbinnum koncentrat 68) część nr 68 – temsirolimus 69) część nr 69 – dabrafenib 70) część nr 70 – trametynib 71) część nr 71 – olaparibum 72) część nr 72 – obinutuzumab 73) część nr 73 – pertuzumab 74) część nr 74 – paclitaxelum albuminatum 75) część nr 75 – trabectedinum 76) część nr 76 – enzalutamide 77) część nr 77 – alektynib 78) część nr 78 – dexamethasone phosphate-chemioterapia 79) część nr 79 – nivoluma 80) część nr 80 – cabozantynib 81) część nr 81 – anagrelidum 82) część nr 82 – trastuzumab 83) część nr 83 – ibrutynib 84) część nr 84 – atezolizumab 85) część nr 85 – osimertinib 86) część nr 86 – atezolizumab 87) część nr 87 – glofitamabum 88) część nr 88 – pomalidomid 89) część nr 89 – trastuzumab emtunsin 90) część nr 90 – enkorafenib i binimetynib 91) część nr 91 – nintedanibum 92) część nr 92 – afatynib 93) część nr 93 – venetoclaxum 94) część nr 94 – daratumumab 95) część nr 95 – carfilzomi 96) część nr 96 – tipiracilum + trifluridinum 97) część nr 97 – rituximabum 98) część nr 98 – azacitidinum 99) część nr 99 – isatuximabum 100) część nr 100 – epcoritamabum 101) część nr 101 – teclistamabum 102) część nr 102 – trastuzumab deruxtecan 103) część nr 103 – enfortumabum vedotini 104) część nr 104 – zanubrutinibum 105) część nr 105 – cemiplimabum 106) część nr 106 – ropeginterferonum 107) część nr 107 – elotuzumabum 108) część nr 108 – acalabrutinibum 109) część nr 109 – polatuzumabum 110) część nr 110 – sacituzumabum govitecanum 111) część nr 111 – lenalidomid 112) część nr 112 – implant 113) część nr 113 – nivolumabum+relalimabum 114) część nr 114 – abemaciclibum 115) część nr 115 – sotorasibum 116) część nr 116 – filgrastimum 117) część nr 117 – denosumab 118) część nr 118 – avelumabum 119) część nr 119 – fruquintinibum 120) część nr 120 – momelotinibum 121) część nr 121 – trastuzumabum + pertuzumabum 122) część nr 122 – capivasertibum, tabletki 123) część nr 123 – mirvetuximabum soravtansinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 124) część nr 124 – cisplatinum, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 125) część nr 125 – temozolomidum w kapsułkach
Vorherige Bekanntmachung: 850935-2025
Interne Kennung: TP.382.123.2025 OB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z koniecznością zapewnienia ciągłości terapii pacjentów oddziału onkologicznego zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia na dostawę leków onkologicznych. Leki objęte zamówieniem są stosowane w terapiach ratujących życie oraz terapiach o wysokiej wrażliwości czasowej, a ich brak może skutkować przerwaniem lub opóźnieniem cykli chemioterapii. Zamawiający wyczerpał dotychczasowy zapas leków z uwagi na nieprzewidywany wzrost liczby pacjentów kierowanych na leczenie onkologiczne oraz zwiększeniem zużycie wynikającym ze zmian w schematach terapeutycznych. W związku z powyższym zachodzi obiektywnie uzasadniona pilna potrzeba, której Zamawiający nie mógł przewidzieć i która nie wynika z jego wcześniejszego zaniechania. Niezbędne jest zatem zastosowanie procedury przyspieszonej, tak aby umożliwić natychmiastowe zawarcie umowy i zabezpieczenie ciągłości farmakoterapii pacjentów onkologicznych. Wobec spełnienia przesłanki z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający skrócił termin składania ofert, uznając to za niezbędne i proporcjonalne dla ochrony zdrowia i życia pacjentów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: VEMURAFENIB
Beschreibung: Vemurafenib 240mg tabl. (op. 56 szt.) op. 2
Interne Kennung: Część 21
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podane w formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem umowy o udzielenie zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia jej maksymalnej wartości
Los: LOT-0022
Titel: COBIMETINIB
Beschreibung: Cobimetinib 20mg tabl. (op. 63 szt.) op. 2
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: PACLITAXEL
Beschreibung: Paclitaxel roztw. 300Mg fiol. 900 Paclitaxel roztw. 600Mg fiol. 100
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: RIBOCICLIBUM
Beschreibung: Ribociclibum 200mg x 63 tabl. op. 250 Ribociclibum 200mg x 42 tabl. op. 50
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: TRSTUZUMAB
Beschreibung: Trastuzumab 600mg/5ml do podania podskórnego fiol. 300
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: TOPOTEKAN
Beschreibung: 1 Topotecan-roztwór koncentratu 4mg fiol. 80 2 Topotecan-roztwór koncentratu 1mg fiol. 50
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: CAPECYTBINE
Beschreibung: 1 Capecitabine 150mg tabletki (op. 60 szt.) op. 50 2 Capecitabine 500mg tabletki (op. 120 szt.) op. 500
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: CLADRIBINE
Beschreibung: Cladribine roztwór fiol. 10
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: EPIRUBICIN
Beschreibung: 1 Epirubicin -gotowy koncentrat do przygot. roztw. 10mg fiol. 50 2 Epirubicin -gotowy koncentrat do przygot. roztw. 50mg fiol. 50
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: FEDRATINIBUM
Beschreibung: Fedratinibum 100 mg x 120 kaps. op. 10
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: CYTARABINE
Beschreibung: 1 Cytarabine roztw. 100mg fiol. 10 2 Cytarabine roztw. 500mg fiol. 10 3 Cytarabine roztw. 1000mg fiol. 10
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: FULVESTRANT
Beschreibung: Fulvestrant 500mg (2 ampułko-strzykawki po 250mg) op. 250
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: OXALIPLATINUM
Beschreibung: 1 Oxaliplatinum – koncentrat do sporządzenia roztworu do infuzji 50mg fiol. 300 2 Oxaliplatinum- koncentrat do sporządzenia roztworu do infuzji100mg fiol. 500 3 Oxaliplatin - koncentrat do sporządzenia roztworu do infuzji 200mg fiol. 650
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: IXAZOMIB
Beschreibung: 1 Ixazomib 4 mg x 3 kaps. op. 15 2 Ixazomib 3 mg x 3 kaps. op. 5 3 Ixazomib 2,3 mg x 3 kaps. op. 5
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: VINORELBINE
Beschreibung: 1 Vinorelbine kapsułki 20mg szt. 200 2 Vinorelbine kapsułki 30mg szt. 200
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: BORTEZOMIB
Beschreibung: Bortezomib 3,5mg fiol. 300
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: DURVALUMABUM
Beschreibung: 1 Durvalumab 500 mg szt. 1010 2 Durvalumab 120 mg szt. 60
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: CETUXIMAB
Beschreibung: 1 Cetuximab roztwór 100mg fiol. 210 2 Cetuximab roztwór 500mg fiol. 410
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: DOXORUBICYNA
Beschreibung: Doxorubicyna liposomalna 50mg proszek i składniki do sporządzania koncentratu (op. 2 kompl.)* op. 5
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: VINORELBINA
Beschreibung: Vinorelbina 80 mg szt. 10
Interne Kennung: Część 40