2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zabezpieczenie sieci wewnętrznej szpitala, w tym bezprzewodowej - dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie kompletnego rozwiązania klasy Network Detection and Response (NDR), obejmującego dwa fizyczne węzły platformy sprzętowo-programowej, dwa przełączniki sieciowe, wymagane licencje i aktualizacje na okres minimum 60 miesięcy, moduły optyczne, komplet okablowania oraz wszystkie pozostałe
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest „Zabezpieczenie sieci wewnętrznej szpitala, w tym bezprzewodowej - dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie kompletnego rozwiązania klasy Network Detection and Response (NDR), obejmującego dwa fizyczne węzły platformy sprzętowo-programowej, dwa przełączniki sieciowe, wymagane licencje i aktualizacje na okres minimum 60 miesięcy, moduły optyczne, komplet okablowania oraz wszystkie pozostałe elementy niezbędne do wykonania i uruchomienia projektowanej topologii monitorowania ruchu sieciowego, w celu realizacji zadania pn: „Elektroniczna diagnostyka obrazowa – cyfrowy obieg zleceń i wyników dla pacjentów i lekarzy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu” Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 Priorytet 01 Gospodarka, Działanie 01.07 E-zdrowie Numer wniosku: FEWM.01.07-IZ.00-0015/25.2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagany sprzęt, parametry techniczne sprzętu, wymogi, warunki gwarancji, serwisu, odbioru końcowego zostały określone w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 28/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zabezpieczenie sieci wewnętrznej szpitala, w tym bezprzewodowej - dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie kompletnego rozwiązania klasy Network Detection and Response (NDR), obejmującego dwa fizyczne węzły platformy sprzętowo-programowej, dwa przełączniki sieciowe, wymagane licencje i aktualizacje na okres minimum 60 miesięcy, moduły optyczne, komplet okablowania
Beschreibung: „Zabezpieczenie sieci wewnętrznej szpitala, w tym bezprzewodowej - dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie kompletnego rozwiązania klasy Network Detection and Response (NDR), obejmującego dwa fizyczne węzły platformy sprzętowo-programowej, dwa przełączniki sieciowe, wymagane licencje i aktualizacje na okres minimum 60 miesięcy, moduły optyczne, komplet okablowania oraz wszystkie pozostałe elementy niezbędne do wykonania i uruchomienia projektowanej topologii monitorowania ruchu sieciowego, w celu realizacji zadania pn: „Elektroniczna diagnostyka obrazowa – cyfrowy obieg zleceń i wyników dla pacjentów i lekarzy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu” Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 Priorytet 01 Gospodarka, Działanie 01.07 E-zdrowie Numer wniosku: FEWM.01.07-IZ.00-0015/25.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 28/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 32422000 Network components, 48730000 Security software package, 48732000 Data security software package, 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 72261000 Software support services, 80533100 Computer training services
5. Lot
Lot: LOT-0001