See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaken van centrumstraten en omgeving
Beschreibung: Ervoor te zorgen dat ons stadscentrum en de omgeving van onze toeristische bezienswaardigheden steeds proper ogen door: * volledig schoonmaken van de voetpaden * verwijderen van zwerfvuil op verhardingen en tussen beplanting * vegen van verharding met de hand of machinaal * onkruidvrij houden van de voetpaden * ledigen van de vuilnisbakken * opruimen van kleine sluikstorten * melden van grotere sluikstorten * opkuis van vermelde stadsparkings, sité De Plage, sité Den Bleek * opkuis van Abdijpark en toegangswegen naar het park
Interne Kennung: PPP03X-1849/6110/D/2026-014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: D/2026-014_1