See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2026: MIĘSO CZERWONE I TŁUSZCZE ZWIERZĘCE, WĘDLINY Z MIĘSA CZERWONEGO, DRÓB, WĘDLINY DROBIOWE, RYBY ŚWIEŻE, RYBY MROŻONE (6 ZADAŃ)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie mięso czerwone i tłuszcze zwierzęce, wędliny z mięsa czerwonego, drób, wędliny drobiowe, ryby świeże, ryby mrożone (6 zadań).
Vorherige Bekanntmachung: 16146-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 10.01.2025 r. zostało opublikowane ogłoszenie wstępne w związku z czym Zamawiający jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: mięso czerwone i tłuszcze zwierzęce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych.
Haupteinstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art.441 ustawy Pzp, zgodnie z formularzem kalkulacyjnym xls zawartym w załączniku nr 4 do SWZ i warunkami umowy, której wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: wędliny z mięsa czerwonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie wędlin z mięsa czerwonego.
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp, zgodnie z formularzem kalkulacyjnym xls zawartym w załączniku nr 4 do SWZ i warunkami umowy, której wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: drób
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie drobiu.
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: wędliny drobiowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie wędlin drobiowych.
Haupteinstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: ryby świeże
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie ryb świeżych.
Haupteinstufung (cpv): 15232000 Gesalzener Fisch
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: ryby mrożone
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie ryb mrożonych.
Haupteinstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch