5884-2025 - Wettbewerb
Polen – Recycling von Siedlungsabfällen – "Odbiór i zagospodarowanie frakcji palnej z Zakładu Unieszkodliwiania odpadów „JANIK” Sp. z o.o. w Janiku"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Odbiór i zagospodarowanie frakcji palnej z Zakładu Unieszkodliwiania odpadów „JANIK” Sp. z o.o. w Janiku"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, oraz zagospodarowanie, w procesie odzysku lub recyklingu, komponentów do produkcji paliwa alternatywnego RDF (odpady o kodzie 19 12 12). Oferowany sposób zagospodarowania komponentów do produkcji RDF musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (DZ. U. z 2023r. poz. 1587 ze zm.). Szacunkowa ilość odpadów, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy w przewidywanej ilości: podstawa 6 000 Mg, opcja: 4 000 Mg, razem: 10 000 Mg. Podana ilość odpadów (10 000Mg) jest wielkością maksymalną, którą należy przyjąć do obliczenia oferty cenowej.
Interne Kennung2/2025/UE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionena) Zamawiający przewiduje prawo opcji. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy oraz zakres opcjonalny związany ze zleceniem dodatkowych usług odbioru odpadów, których wykorzystanie zależne jest od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. b) Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy. c) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku rezygnacji przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub w części Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.