588400-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrobusse – Zakup 2 autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą do ich obsługi w ramach przedsięwzięcia pn.: „Bezpieczny transport w aglomeracji opolskiej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup 2 autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą do ich obsługi w ramach przedsięwzięcia pn.: „Bezpieczny transport w aglomeracji opolskiej”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. dostawa 2 szt. autobusów elektrycznych 18-metrowych – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia - załącznikiem nr 3a do niniejszego SWZ, 2. dostawa, montaż, podłączenie do sieci energetycznej infrastruktury do ładowania autobusów elektrycznych 1 szt. stacji ładowania zajezdniowego, o mocy min. 2 x 75kW, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 3b do SWZ 3. dostawa 10 szt. naklejek promocyjnych. 4. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji polegającego na dostawie przez Wykonawcę do 2 (dwóch) kolejnych sztuk autobusów, o których mowa w § 1 ust. 1 pkt 1) Umowy (rodzaj opcji), na zasadach wskazanych we wzorze umowy w § 1 ust. 4 – 10 Umowy. Termin wykonania zamówienia: do 540 dni od daty zawarcia umowy z zastrzeżeniem: a) w zakresie dostawy 2 szt. autobusów do 420 dni od daty zawarcia umowy; b) w zakresie dostawy 1 szt. ładowarki zajezdniowej: do 390 dni od daty zawarcia umowy; c) w zakresie dostawy 10 szt. naklejek promocyjnych: do 420 dni od daty zawarcia Ilekroć w dokumentach zamówieniach przywołane są normy, znaki towarowe, patenty należy je rozumieć jako określenie pewnych parametrów technicznych lub standardów jakościowych w zakresie których zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Pojęcia przytaczane w ogłoszeniu: SWZ- specyfikacja istotnych warunków zamówienia Prawa - ustawa Prawo zamówień publicznych
Interne KennungZO.2521-19/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31158100 Batterieladegeräte, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
Menge2 Stück
Optionen
Beschreibung der Optionen4. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji polegającego na dostawie przez Wykonawcę do 2 (dwóch) kolejnych sztuk autobusów, o których mowa w § 1 ust. 1 pkt 1) Umowy (rodzaj opcji), na zasadach wskazanych we wzorze umowy w § 1 ust. 4 – 10 Umowy.